1.01
1000

Boston - Columbus: 1. třetina - Boston

17.12.2022 19:07,

Sobotní program NHL přinese opět zápas české bostonské kolonie. Bruins, jejichž dres obléká hned pět českých hokejistů, v domácím prostředí vyzvou Columbus. Pro Boston se jedná o velmi příjemného soupeře, protože zatímco domácí jsou v tabulce Východní konference na prvním místě (48 bodů z 29 zápasů), Columbus je aktuálně ve stejné konferenci poslední, když v 29 zápasech uhrál 22 bodů. Přestože Boston patří mezi nejlepší týmy letošní sezony, dokáže také body ztrácet. Z posledních pěti zápasů vyhrál v základní hrací době jen dva. Vůbec poslední dva zápasy Bruins pak dospěly do samostatných nájezdů, když nejprve penaltovou loterii Boston vyhrál nad NY Islanders a naposledy pak prohrál s Los Angeles. To Columbus prohrál poslední dva zápasy v normální hrací době, když nestačil na Floridu 0:4 a naposledy na Tampu Bay 1:4. Oba poslední zápasy Columbus prohrával i v první třetině, a to je právě tip, kterému věříme i tentokrát. Boston domácí zápas s nejhorším týmem konference zvládne a navíc vyhraje i první třetinu.