Čas
Kurzy
1.01
1000
Bet Club

Bet Club

Nová epizoda každý pátek!

Bet tě pravidelně provede videama z Bet Clubu. Je to ten nejlepší průvodce, kterej ví všechno o sázení, promoakcích a dalších fíglech. Každej pátek je tu novej díl! A furt platí, že Bet je tu hlavně pro nový a míň zkušený hráče.

Jakou nalejvárnu si připravil tentokrát?

#21 Tenisový speciál

Hele, a to víš, že tenis patří k úplně nejoblíbenějším sportům, na který se sází LIVE? Bet jo! A proto ti v další epizodě Bet Clubu vyžvaní úplně všechno o tenisovejch sázkách! Fakt doporučujeme se na něj kouknout, protože je tady grandslam French Open. A letos vypadá fakt našlápnutě! Tak už pouštěj video, ať víš, co si vsadit za speciálky!

Kompletní přehled dílů z Bet Clubu si můžeš pustit níže!

Vsadím si!

Začátečník

#00 Vítej v BET CLUBU

#00 Vítej v BET CLUBU

Nice, je tu vítačka do BET CLUBU. Ještě, než se Bet pustí do sázení, tak se ti samozřejmě představí. Sebe, že není sobec, stejně tak i samotný BET CLUB! A řekne ti, o co go. Důležitá věc. Poznáš i několik pravidel. Bet ti je všechny v klídku objasní. A pak je bude třeba respektovat, okej?
#01 Kde a za kolik

#01 Kde a za kolik

Bet tě vtáhnul do hry a teď už jde na řadu to nejzajímavější! Chceš se sázením bavit? Žádný hrocení, jo? V BET CLUBU to přesně o tom je. A to ti Bet ukáže. Úplně nejdřív, kde si můžeš vsadit. Jasně, že u Fortuny. Kde konkrétně, to už zjistíš ve videu. A pak je to ještě druhý téma – za kolik. Taky o tom se Bet rozpovídá!
#02 Kurz

#02 Kurz

Kurz? Co by asi tak v tomhle videu mohlo být? Snad vím, co je kurz, povídáš si. Ale to jo, jasně. Jenže Bet má o kurzech připravenou luxusní nalejvárnu. Přesně tyhle věci se v BET CLUBU dějí. Vždycky se dozvíš něco nového a zajímavého, co ti při sázení pomůže! To budeš mrkat na drát.
#03 Základní čísla

#03 Základní čísla

Bez obav, nečeká tě žádný hell s matikou. Ani nemusíš startovat kalkulačku. Od toho je tu pro tebe BET CLUB a Betovy epesní rady. Jaká numera ti v tomhle videu postačí? Jedničky, dvojky a nuly. A pak přijde na řadu i trochu sázkařského slangu. Bet zase zamíří přímo na komoru a bez extrémních složitostí ti všechno vysvětlí. Mrkni na další epizodu jeho naučný show.
#04 SOLO | AKO

#04 SOLO | AKO

Bet není sólista, proto pro tebe a ostatní kámoše BET CLUB založil. Ale co je sázka SOLO, to moc dobře ví. Tam se jde na jistotu, jak zjistíš. Je to fakt easy. A jak jako AKO? O tomhle druhu tiketu taky bude řeč. Jedná se o dvě nejzákladnější sázky, díky videu o nich budeš vědět komplet všechno.
#05 Méně než vs. Více než

#05 Méně než vs. Více než

Nechce se ti pořád sázet jen jedničky a dvojky? Máš tucha, že v zápase, který si vybereš, padne hodně nebo málo gólíků? Pak je to pro tebe supr, protože Bet ti představí sázky Méně než a Více než. Paruku i krém na vrásky nech schovaný ve skříni, protože z žádných složitých čísel nezastárneš. Bet to vysvětlí úplně polopaticky. Jako všechno, viď? Je velký štígro, že máme jeho i BET CLUB!
#06 Cash-Out

#06 Cash-Out

Bet ti ukazuje hlavně to, jak se sázením bavit. Hele, je mu ale jasný, že někdy jsou ty nervy z výsledků tak velký, že se ti prostě nechce čekat, jestli se i poslední zápas na tiketu zazelená. Proto je tu Cash-Out. O co jde? Vše se dozvíš v dalším videu, protože přesně to si jako hlavní topic Bet připravil. Jestli se ti nechce zbytečně riskovat a radši brát, co už máš v kabele, i když ne v plný palbě, pak video tutově zčekni.
#07 Předzápasové vs. LIVE sázky

#07 Předzápasové vs. LIVE sázky

Tady je to trochu, jako když se koukneš do horoskopu, co je tvoje sázkařský znamení. Chceš si radši vsadit dopředu a u zápasu chillovat na gauči? Nebo hltat každou situaci, všechny potyčky, počítat rohy, a pak si podle toho hodit aktuální tip na tiket? Bet ti poradí, co by ti mohlo sednout líp. Jestli si vsadit předzápasový kurz, nebo sázet až v průběhu mačů LIVE. Koukni na video, jedna i druhá varianta mají svý výhody. Jedno je jistý – pro členy BET CLUBU jsou obě suprový!
#08 Dvojitá šance

#08 Dvojitá šance

Znáš to, že jo. Čím víc sázek dáš, tím víc šancí máš. Přibližně tak se to říká. Bet ti poví storku o další sázce, a tou je Dvojitá šance. Tohle je fakt epická záležitost, ze který budeš skákat nadšením, když klapne. Aby se ti konto přifáraly dokonalý sumy, k tomu ti může pomoct tahle dublovaná šance. Jak na ní? Klikej na play u dalšího videa z BET CLUBU!
#09 Malá domů

#09 Malá domů

Cože? Kdo je ta malá a proč jí posíláme domů? Haha, konec srandy. Malá domů je jednou z nejpeckovějších sázek, o který ti Bet vyklábosí úplně všecko. Když si sestavíš tiket snů, na kterým se objeví kurz přesahující 100 a najednou zjistíš, že jeden zápas nevyšel, všechno není ještě v pytli! O to tady jde. Tohle video z BET CLUBU je věnovaný právě Malý domů, aby ti bylo všechno clear. Tak šup, už ho spouštěj!

Pokročilý

#10 Fotbalový speciál

#10 Fotbalový speciál

90 procent! Fakt neskutečný. Víš, že totální většina lidí sází u fočusu jen jedničky, nuly, dvojky? Ty si to ale chceš opepřit, to je jasný! Od toho je tu Bet, který ti dá nalejvárnu o všemožných příležitostech na fotbalový mače. Gólíky, dobrý? A co rohy? Na vše se dá sázet a ty se o tom dozvíš! Hoď oko na video.
#11 Rozdíl mezi 2 a 2,5

#11 Rozdíl mezi 2 a 2,5

Za pár sekund se ti změní život! Takový otvírák si Bet přichystal pro další epizodu Bet Clubu. Čeká tě epesní vysvětlovačka, jak to vlastně funguje s celýma číslama při sázení. Co tě nemine, když tým dá míň gólů, co se zase stane, když padne víc banánů. Bet tě zase jednou osvítí. A ty se posuneš dál a naleješ do sebe další info o sázení. Tak už klikáš na spuštění videa? Jasně, že jo, to je vončo!
#12 Favorit+

#12 Favorit+

Nejlepší kurzy má Fortuna! To je jistý. Taky mý F. A +. Dohromady ti to hodí sázky Favorit+. Takže vo co go? Bet ti to všechno objasní. Počkaj si na tebe hned tři možnosti Favorit+. F+4, F+7 a F+11. No a jasná páka, že čím větší číslo dáš, tím větší výhry máš! Kurzy na favority se ti můžou díky týhle sázce luxusně navýšit. Tak koukni na video a dej Betovi echo, jaký jsou ty tvý největší favoriti. Díkes!
#13 Hráčský speciál

#13 Hráčský speciál

Jsou věci, který prostě chceš sázet, viď? A Bet o nich setsakramentsky dobře ví, takže ti v klasicky osobitým stylu poradí, co dělat, aby nedošlo, že budeš v… No, víš kde. V další epizodce Bet Clubu se totiž rozřeční na téma hráčskejch speciálů. Góly, počty bodů, žlutý karty nebo redky. Na to všechno se dá u Fortuny sázet! Bet ti objasní, jak na to a co všechno to obnáší. Tak už fofruj klikat na play!
#14 Přesný výsledek a multiskóre

#14 Přesný výsledek a multiskóre

Když ty týmy znáš, tak na ně vsaď! To ti vzkazuje Bet. Protože jestli máš v merku mančafty, který prostě pořád vyhrávají jedním a tím samým skóre, můžeš si na tiket hodit přesnej výsledek na jejich zápas. Jenže bacha, jo? Pořád je důležitý sázet s rozumem, to je jasný. A od toho tu je multiskóre. U něj se taky pohybujeme v hodně zajímavejch číslech. A částkách. Tak si pusť další díl z Bet Clubu a dozvíš se všecko!
#15 Handicap

#15 Handicap

Takovej handicap není vždycky nutně mrzutá věc. Teda v sázkařským prostředí, samozřejmě! Handicapy můžou totiž mít i týmy, na který si chceš vsadit. Bet je zase nabušenej informacema, a tak ti o tomhle občas trochu náročnějším tématu vysolí úplně všechno! Jak se počítají góly u handicapů s pluskem a mínusem i všecko ostatní. Prostě budeš mít jasno! Oukej? Tak už si mazej pustit další díl Bet Clubu!
#16 Vítr do plachet

#16 Vítr do plachet

Ahoooj! Chceš vyšší výhry? To je jasný. Bet už fičí, aby ti pověděl, jak na ně! Je to úplně jednoduchý, stačí nabrat Vítr do plachet! Nekupuj hned lupeny na vlak do Chorvatska, kde si nějakou bárku vyhlídneš, bavíme se tady o promoakci Fortuny. Bet je totiž zkušenej kapitán Bet Clubu a zná ty nejlepší kurzy promíček, takže ti prozradí úplně všechno. Nakormidluj si to rovnou do videa a mrkni na něj!
#17 Maraton

#17 Maraton

Utíkej, Bete, utíkej pro ty odměny! Neboj se, žádný extrémní běhání tě nečeká. Další díl z Bet Clubu je sice o maratonu, ale o tom fortuňáckým, díky kterýmu dostaneš garantovanej bonus. Stačí proběhnout stanovišťma, splnit jednoduchý podmínky a prachy jsou tvoje. Vlastně – Bet ti o tom poklábosí sám, tak si ho pusť!
#18 Deposit promo

#18 Deposit promo

Odměny, bonusy, promoakce! Jak Bet tyhle slova zmerčí, nenechá ho to chladným. Bodejť, právě o tom je další epizoda z Bet Clubu. O depositním promu, teda o promu s vkladem. Když si totiž chceš vsadit, je nutný mít za co. A když si vložíš na konto nějaký prašule, často můžeš od Fortuny dostat nějakou epesní prémii. Jak na to? Hoď oko na video!
#19 Hokejový speciál

#19 Hokejový speciál

Kdo nesází, není Čech?! Bet, Bet, Bet! Hokejovej šampionát je zase jednou tady a z nás všech se můžou stát trenéři. Tak, jak to u nás umíme! Víš, co umí Bet? Všechno, to jasný. Ale obzvlášť dobře umí povídat o hokejovejch speciálech! Kolik podsázek spojenejch s hokejem si můžeš na tiket naházet? Je jich neskutečný množství! Tak sedej do první řady a pouštěj video!
#20 Hrajme zodpovedně

#20 Hrajme zodpovedně

Chceš jet na dovolenou? Pošli to tam za barák! Když prohraješ litr, vsaď něco dalšího za dva. Nebo za tři. Protože kdo chce bejt milionářem, nesmí se bát dá to za majlant. A co, no? Když to dopadne blbě, prostě si půjčíš a je to. Teď ti zkrátka v Bet Clubu ukážeme, jak si vydělat balík! Mrkni se na video.