Čas
Kurzy
1.01
1000
BET CLUB

BET CLUB

Bet je tady s dalším sadou peckových videí z BET CLUBU!

Betův zdar! Na tenhle pozdrav si zvykni, protože tě bude BET CLUBEM provázet neustále. Všichni můžou být jeho součástí, proto ho Bet vůbec zakládal. Je určený pro začínající hráče, nováčky. Bet ti toho chce předat fakt hodně. Nalejt to do tebe. Ať víš, o čem je sázení. Jak se z něj nezbláznit. A jak se jím hlavně bavit! Protože to je nejdůležitější. A proto pro tebe přichystal další várku videí. Mrkni na všechny, ať máš TOP přehled.

#00 Vítej v BET CLUBU

Nice, je tu vítačka do BET CLUBU. Ještě, než se Bet pustí do sázení, tak se ti samozřejmě představí. Sebe, že není sobec, stejně tak i samotný BET CLUB! A řekne ti, o co go. Důležitá věc. Poznáš i několik pravidel. Bet ti je všechny v klídku objasní. A pak je bude třeba respektovat, okej?

#01 Kde a za kolik

Bet tě vtáhnul do hry a teď už jde na řadu to nejzajímavější! Chceš se sázením bavit? Žádný hrocení, jo? V BET CLUBU to přesně o tom je. A to ti Bet ukáže. Úplně nejdřív, kde si můžeš vsadit. Jasně, že u Fortuny. Kde konkrétně, to už zjistíš ve videu. A pak je to ještě druhý téma – za kolik. Taky o tom se Bet rozpovídá!

#02 Kurz

Kurz? Co by asi tak v tomhle videu mohlo být? Snad vím, co je kurz, povídáš si. Ale to jo, jasně. Jenže Bet má o kurzech připravenou luxusní nalejvárnu. Přesně tyhle věci se v BET CLUBU dějí. Vždycky se dozvíš něco nového a zajímavého, co ti při sázení pomůže! To budeš mrkat na drát.

#03 Základní čísla

Bez obav, nečeká tě žádný hell s matikou. Ani nemusíš startovat kalkulačku. Od toho je tu pro tebe BET CLUB a Betovy epesní rady. Jaká numera ti v tomhle videu postačí? Jedničky, dvojky a nuly. A pak přijde na řadu i trochu sázkařského slangu. Bet zase zamíří přímo na komoru a bez extrémních složitostí ti všechno vysvětlí. Mrkni na další epizodu jeho naučný show.

#04 SOLO | AKO

Bet není sólista, proto pro tebe a ostatní kámoše BET CLUB založil. Ale co je sázka SOLO, to moc dobře ví. Tam se jde na jistotu, jak zjistíš. Je to fakt easy. A jak jako AKO? O tomhle druhu tiketu taky bude řeč. Jedná se o dvě nejzákladnější sázky, díky videu o nich budeš vědět komplet všechno.

#05 Méně než vs. Více než

Nechce se ti pořád sázet jen jedničky a dvojky? Máš tucha, že v zápase, který si vybereš, padne hodně nebo málo gólíků? Pak je to pro tebe supr, protože Bet ti představí sázky Méně než a Více než. Paruku i krém na vrásky nech schovaný ve skříni, protože z žádných složitých čísel nezastárneš. Bet to vysvětlí úplně polopaticky. Jako všechno, viď? Je velký štígro, že máme jeho i BET CLUB!

#06 Cash-Out

Bet ti ukazuje hlavně to, jak se sázením bavit. Hele, je mu ale jasný, že někdy jsou ty nervy z výsledků tak velký, že se ti prostě nechce čekat, jestli se i poslední zápas na tiketu zazelená. Proto je tu Cash-Out. O co jde? Vše se dozvíš v dalším videu, protože přesně to si jako hlavní topic Bet připravil. Jestli se ti nechce zbytečně riskovat a radši brát, co už máš v kabele, i když ne v plný palbě, pak video tutově zčekni.

#07 Předzápasové vs. LIVE sázky

Tady je to trochu, jako když se koukneš do horoskopu, co je tvoje sázkařský znamení. Chceš si radši vsadit dopředu a u zápasu chillovat na gauči? Nebo hltat každou situaci, všechny potyčky, počítat rohy, a pak si podle toho hodit aktuální tip na tiket? Bet ti poradí, co by ti mohlo sednout líp. Jestli si vsadit předzápasový kurz, nebo sázet až v průběhu mačů LIVE. Koukni na video, jedna i druhá varianta mají svý výhody. Jedno je jistý – pro členy BET CLUBU jsou obě suprový!

#08 Dvojitá šance

Znáš to, že jo. Čím víc sázek dáš, tím víc šancí máš. Přibližně tak se to říká. Bet ti poví storku o další sázce, a tou je Dvojitá šance. Tohle je fakt epická záležitost, ze který budeš skákat nadšením, když klapne. Aby se ti konto přifáraly dokonalý sumy, k tomu ti může pomoct tahle dublovaná šance. Jak na ní? Klikej na play u dalšího videa z BET CLUBU!

#09 Malá domů

Cože? Kdo je ta malá a proč jí posíláme domů? Haha, konec srandy. Malá domů je jednou z nejpeckovějších sázek, o který ti Bet vyklábosí úplně všecko. Když si sestavíš tiket snů, na kterým se objeví kurz přesahující 100 a najednou zjistíš, že jeden zápas nevyšel, všechno není ještě v pytli! O to tady jde. Tohle video z BET CLUBU je věnovaný právě Malý domů, aby ti bylo všechno clear. Tak šup, už ho spouštěj!

Čeká toho na tebe ještě mnohem víc, Bet fakt nezpomaluje. Takže – stay tuned!