Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 23.6.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Bet Club

Bet Club

Bet tě pravidelně provede videama z Bet Clubu. Je to ten nejlepší průvodce, kterej ví všechno o sázení, promoakcích a dalších fíglech. Každej pátek je tu novej díl! A furt platí, že Bet je tu hlavně pro nový a míň zkušený hráče.

Jakou nalejvárnu si připravil tentokrát?

#31 Inspirace

Aktuální díl ze dne 15. 8. 2023

Kompletní přehled dílů z Bet Clubu si můžeš pustit níže!

Začátečník

Pokročilý

#11 Rozdíl mezi 2 a 2,5

#11 Rozdíl mezi 2 a 2,5

Za pár sekund se ti změní život! Takový otvírák si Bet přichystal pro další epizodu Bet Clubu. Čeká tě epesní vysvětlovačka, jak to vlastně funguje s celýma číslama při sázení. Co tě nemine, když tým dá míň gólů, co se zase stane, když padne víc banánů. Bet tě zase jednou osvítí. A ty se posuneš dál a naleješ do sebe další info o sázení. Tak už klikáš na spuštění videa? Jasně, že jo, to je vončo!
#12 Favorit+

#12 Favorit+

Nejlepší kurzy má Fortuna! To je jistý. Taky mý F. A +. Dohromady ti to hodí sázky Favorit+. Takže vo co go? Bet ti to všechno objasní. Počkaj si na tebe hned tři možnosti Favorit+. F+4, F+7 a F+11. No a jasná páka, že čím větší číslo dáš, tím větší výhry máš! Kurzy na favority se ti můžou díky týhle sázce luxusně navýšit. Tak koukni na video a dej Betovi echo, jaký jsou ty tvý největší favoriti. Díkes!
#14 Přesný výsledek a multiskóre

#14 Přesný výsledek a multiskóre

Když ty týmy znáš, tak na ně vsaď! To ti vzkazuje Bet. Protože jestli máš v merku mančafty, který prostě pořád vyhrávají jedním a tím samým skóre, můžeš si na tiket hodit přesnej výsledek na jejich zápas. Jenže bacha, jo? Pořád je důležitý sázet s rozumem, to je jasný. A od toho tu je multiskóre. U něj se taky pohybujeme v hodně zajímavejch číslech. A částkách. Tak si pusť další díl z Bet Clubu a dozvíš se všecko!
#15 Handicap

#15 Handicap

Takovej handicap není vždycky nutně mrzutá věc. Teda v sázkařským prostředí, samozřejmě! Handicapy můžou totiž mít i týmy, na který si chceš vsadit. Bet je zase nabušenej informacema, a tak ti o tomhle občas trochu náročnějším tématu vysolí úplně všechno! Jak se počítají góly u handicapů s pluskem a mínusem i všecko ostatní. Prostě budeš mít jasno! Oukej? Tak už si mazej pustit další díl Bet Clubu!
#20 Hrajme zodpovedně

#20 Hrajme zodpovedně

Chceš jet na dovolenou? Pošli to tam za barák! Když prohraješ litr, vsaď něco dalšího za dva. Nebo za tři. Protože kdo chce bejt milionářem, nesmí se bát dá to za majlant. A co, no? Když to dopadne blbě, prostě si půjčíš a je to. Teď ti zkrátka v Bet Clubu ukážeme, jak si vydělat balík! Mrkni se na video.
#24 Kdo vyhraje zbytek zápasu

#24 Kdo vyhraje zbytek zápasu?

Bet může zachránit tvoje prašule! Tak dávej bacha a zkoukni další díl Bet Clubu celej. V tomhle případě se totiž dozvíš všecko o tom, jak sázet na to, kdo za určitýho stavu vyhraje zbytek zápasu, když se blíží jeho konec. Takže řeč bude hlavně o LIVE sázkách, kapišto? Na první pohled se to zdá jednoduchý, ale nenech se zmást, ať pak u tebe nenastane nějaký nepříjemný překvápko… Bet ti to vysvětlí!
#27 Streamy Fortuna TV

#27 Streamy Fortuna TV

Dneska tě Bet naučí, jak se správně čučí na bednu. Je to tak, nevejrej na to, protože geniální průvodce z Bet Clubu ti poví všechno o streamech, který u Fortuny najdeš! Mrkej na drát. V nabídce Fortuna TV jsou živý přenosy z pořádný řady sportovních událostí. Budeš čubrnět, třeba na všechny mače z FORTUNA:LIGY, španělský La Ligy, hokejový živáky i MMA zápasy! No, je toho fakt hodně, co si můžeš pustit LIVE. Ale ze všeho nejdřív zapínej tenhle díl Bet Clubu, ať máš přehled!
#29 Dlouhodobé sázky

#29 Dlouhodobé sázky

Leoš Mareš v Clash of the Stars? Nebo CR7, co se prohání po pažitu ve Fortuna Areně? Jo, tak i to si můžeš plácnout na tiket díky dlouhodobejm sázkám. Někdo totiž preferuje tyhle oproti těm krátkodobejm, co si házíš na plachtu třebas pro nejbližší víkend. A že se z dlouhodobých sázek dají taky získat pěkný peňauze, o tom ti řekne Bet v další epizodě jeho beťácký nalejvárny!

Expert

#16 Vítr do plachet

#16 Vítr do plachet

Ahoooj! Chceš vyšší výhry? To je jasný. Bet už fičí, aby ti pověděl, jak na ně! Je to úplně jednoduchý, stačí nabrat Vítr do plachet! Nekupuj hned lupeny na vlak do Chorvatska, kde si nějakou bárku vyhlídneš, bavíme se tady o promoakci Fortuny. Bet je totiž zkušenej kapitán Bet Clubu a zná ty nejlepší kurzy promíček, takže ti prozradí úplně všechno. Nakormidluj si to rovnou do videa a mrkni na něj!
#17 Maraton

#17 Maraton

Utíkej, Bete, utíkej pro ty odměny! Neboj se, žádný extrémní běhání tě nečeká. Další díl z Bet Clubu je sice o maratonu, ale o tom fortuňáckým, díky kterýmu dostaneš garantovanej bonus. Stačí proběhnout stanovišťma, splnit jednoduchý podmínky a prachy jsou tvoje. Vlastně – Bet ti o tom poklábosí sám, tak si ho pusť!
#18 Deposit promo

#18 Deposit promo

Odměny, bonusy, promoakce! Jak Bet tyhle slova zmerčí, nenechá ho to chladným. Bodejť, právě o tom je další epizoda z Bet Clubu. O depositním promu, teda o promu s vkladem. Když si totiž chceš vsadit, je nutný mít za co. A když si vložíš na konto nějaký prašule, často můžeš od Fortuny dostat nějakou epesní prémii. Jak na to? Hoď oko na video!
#22 BetBuilder

#22 BetBuilder

Nebaví tě pořád dokola házet na tikety jen klasický sázky na střelce, vítěze nebo góly? Pak je BetBuilder přesně pro tebe! Tuhletu ultimátní a revoluční novinku měla Fortuna jako první. A Bet – když už je jeho jméno v názvu – ti o tom poví všecko. Zkrátka Bet z Bet Clubu o BetBuilderu! Zbývá jediný – pouštěj video, ať víš, jak si můžeš sestavit svůj vlastní příběh zápasu.
#25 MAXIkombi

#25 MAXIkombi

Kámo, víš, že můžeš na tiketu udělat chybu a pořád brát libovou výhru? Že to nejde, jo? Ale jde! Bet to moc dobře ví a jako dycky si to nenechá pro sebe. Pusť si jeho další epizodu z Bet Clubu a mrkej, jak na to. Řeč bude o tiketu MAXIkombi. Slangově se mu říká i kombajn nebo kombík. Tak mazej k videu, ať zjistíš, jak zase nakombit svý znalosti!
#30 Falc

#30 Falc

Libůstka! O tomhle prostě chceš vědět, protože Falc znají ti největší borci. A borkyně. Že úplně nemáš šajn, o co jde? Tak jasný, že od toho tu je Bet. Ten o sázce Falc mluví jako o gurmánský specialitce. Zamerči na to, všechno ti ukáže na písmenkách. Protože Bet se vyzná, a tak je to nejjednodušší možnost, jak fanšmejkrovskej Falc pochopit. Už mačkáš Play? Mazej to udělat!

Speciály

#10 Fotbalový speciál

#10 Fotbalový speciál

90 procent! Fakt neskutečný. Víš, že totální většina lidí sází u fočusu jen jedničky, nuly, dvojky? Ty si to ale chceš opepřit, to je jasný! Od toho je tu Bet, který ti dá nalejvárnu o všemožných příležitostech na fotbalový mače. Gólíky, dobrý? A co rohy? Na vše se dá sázet a ty se o tom dozvíš! Hoď oko na video.
#13 Hráčský speciál

#13 Hráčský speciál

Jsou věci, který prostě chceš sázet, viď? A Bet o nich setsakramentsky dobře ví, takže ti v klasicky osobitým stylu poradí, co dělat, aby nedošlo, že budeš v… No, víš kde. V další epizodce Bet Clubu se totiž rozřeční na téma hráčskejch speciálů. Góly, počty bodů, žlutý karty nebo redky. Na to všechno se dá u Fortuny sázet! Bet ti objasní, jak na to a co všechno to obnáší. Tak už fofruj klikat na play!
#19 Hokejový speciál

#19 Hokejový speciál

Kdo nesází, není Čech?! Bet, Bet, Bet! Hokejovej šampionát je zase jednou tady a z nás všech se můžou stát trenéři. Tak, jak to u nás umíme! Víš, co umí Bet? Všechno, to jasný. Ale obzvlášť dobře umí povídat o hokejovejch speciálech! Kolik podsázek spojenejch s hokejem si můžeš na tiket naházet? Je jich neskutečný množství! Tak sedej do první řady a pouštěj video!
#21 Tenisový speciál

#21 Tenisový speciál

Hele, a to víš, že tenis patří k úplně nejoblíbenějším sportům, na který se sází LIVE? Bet jo! A proto ti v další epizodě Bet Clubu vyžvaní úplně všechno o tenisovejch sázkách! Fakt doporučujeme se na něj kouknout, protože je tady grandslam French Open. A letos vypadá fakt našlápnutě! Tak už pouštěj video, ať víš, co si vsadit za speciálky!
#23 MMA speciál | Souboj Bet vs. BJP!

#23 MMA speciál | Souboj Bet vs. BJP!

V týhle epizodě Bet Clubu náš hrdinnej Bet vyzval na duel žijící legendu – Jirku Procházku! Oba ti vysvětlí všechny MMA speciály. Ať zkrátka víš, co sázíš, když si na tiket házíš bojový příležitosti. Jak je to s ká-očkem, submisí i diskvalifikací. Prostě zjistíš všecko, co je potřeba, až budeš sázet třeba na Clash of the Stars! A co myslíš, kdo s koho? Bet, nebo BJP? Hnedka pouštěj video, ať se vše dozvíš!
#26 eSport speciál

#26 eSport speciál

Nebuď boomer a poslouchej – dneska už se kliďánko dá sázet i na esporty! LOLko, DOTA, Counter Strike… Všecky tyhle legendy zaručujou epickou zábavu, na kterou to tam můžeš poslat. Todle je prostě velký a Bet tě naučí, jak na esporty sázet! Jde to třeba na týmy, který pařej na turnajích, sázíš na klasický jedničky a dvojky. Můžeš si navíc vybrat i podhry, a to už jsou pořádný petelice! Většina hráčů sází esporty v livku, a co ty? Mrkni se na další díl Bet Clubu, ať máš jasno!
#28 eSport speciál 2

#28 eSport speciál 2

Přihraaaj to na tiket! A fofrem. Dají se tím totiž LIVE vyhrát pěkňoučký prašule. Jo, že ještě nevíš, o co jde? Neva, Bet to ví! A zase se o to s tebou podělí, to si vsaď. O sázkách na eSporty už jednou povídal, teď je tady s druhým dílem speciálku. Na sport se totiž nemusí sázet jenom v reálným světě, ale i v tom virtuálním. Mrkej na další díl Bet Clubu, ať víš jak!