Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Slavia - Plzeň: každý z týmů dá gól/ANO

15.05.2024 19:30,
pic

Slavia v derby se Spartou uhrála bezbrankovou remízu, mezi rivaly zůstal tři kola před koncem nadstavby rozdíl čtyř bodů a ligový titul se tak stává pro sešívané vzdalující se chimérou, která jim unikla i v předchozích dvou ročnících.

Dobře to ví i trenér Jindřich Trpišovský, který po derby neskrýval zklamání, protože jeho tým nevyužil více než půl hodiny trvající přesilovku. Slavii tak nezbývá než vyhrát závěrečné tři duely a čekat na případné zaváhání Sparty. Už středeční zápas proti Plzni ale negarantuje zisk tří bodů.

Viktoria hraje sice v lize už jen pro čest a soustředí se na finále MOL Cupu se Spartou, nic ale nevypouští. V nadstavbě získala plný počet šesti bodů, ve dvou domácích duelech dala sedm branek a Pavel Šulc se v sobotním utkání se Slováckem (4:2) prostřílel hattrickem do čela pořadí nejlepších kanonýrů, odkud sesadil slavistu Jurečku.

Plzeň nedá Slavii nic zadarmo ani ve středu, zmíněné finále poháru je na programu až za týden a trenér Miroslav Koubek bude šetřit hráče spíše až ve víkendovém střetnutí s Baníkem. Pro Koubka jsou vzájemné zápasy s Trpišovským prestižní a kouč Slavie z nich odchází většinou poražený. Dá se říct, že právě Koubek a jím vedené týmy obraly Slavii o poslední dva tituly a v konečném důsledku také o ten letošní.

Předloni s Hradcem porazil Slavii v úvodním kole nadstavby 4:3, na začátku loňské sezony ji zdolal doma znovu (1:0) a jako kouč Plzně má proti Trpišovskému v tomto ročníku stoprocentní bilanci - v listopadu vyhrála Plzeň v Edenu 2:1 a v dubnové odvetě 1:0. Koubek už bude ladit sestavu na pohár, po karetním trestu vyztuží obranu reprezentační stoper Hranáč.

To Trpišovský bude mít se složením defenzivní lajny velké starosti, v derby v poločase střídal ze zdravotních důvodů Ogbu, zápas nedohrál ani Zima, který ho nahradil. Vůbec nejspolehlivější stoper Holeš pak dostal čtvrtou žlutou kartu a proti Plzni bude stát. Jak citelná absence to bude, ukázaly oba vzájemné zápasy, které Holeš vynechal.

💰 Na co vsadit:

Kurz na vítězství Slavie je nízký, odvážnější zkusí neprohru Plzně, každopádně gól by měly dát ve středu večer oba týmy.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!