1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 19.4. od 22:00 do 20.4.2024 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Slovácko-České Budějovice: -2.5 branky

01.08.2021 16:00,

Slovácko nastoupí k zápasu ani ne 66 hodin po frustrujícím vyřazení z Konferenční ligy v penaltovém rozstřelu, ve kterém zazdilo tři z pěti pokutových kopů, a jen těžko bude vyhánět z hlavy ohromné zklamání. Lokomotiv Plovdiv v domácí odvetě porazilo 1:0, jenže druhý postupový nedalo ani v prodloužení a že šancí na skórování mělo dostatek. Ukazuje se, že po odchodu Jana Klimenta, nemá tým kouče Svědíka pořádného útočníka schopného spolehlivě zakončovat akce. Nejsou jimi Cicilia, Jurečka, ani Kohút a v Uherském Hradišti musí zvažovat, jestli nějaké forvarda ještě nepřivést. Obrana je přtitom v pořádku, za 300 soutěžních minut nové sezony dostalo Slovácko jeden gól v Plovdivu, před týdnem vyhrálo v Liberci 1:0 i bez nové brankářské jedničky Nguyena. Problémy se střelbou branek budou mít také České Budějovice, které horko těžko doma udolaly Teplice 1:0, gól daly ze své jediné šance. Oproti hráčům Slovácka budou mít hosté v neděli lehčí nohy, ale to měli mít také Liberečtí a stejně unaveného soka neporazili. Zápas nebude mít pravděpodobně nijak závratné tempo, zvláště od domácích. Ve výsledku by tak mělo padnout méně branek, ostatně ve dvou vzájemných duelech minulé sezony skóroval jen slovácký Daníček z penalty.