Čas
Kurzy
1.01
1000

Teplice - Hr.Králové: méně než 2.5 gólu v zápasu

19.05.2024 15:00,
pic

Evropskou konferenční ligu si dost možná zahrají týmy, které měly ještě nedávno starosti, aby nespadly do Skupiny o záchranu. Do semifinále play off totiž prošly devátý Hradec Králové a desáté Teplice. Dlužno říci, že oba postoupily ze čtvrtfinále zcela zaslouženě, když využily horšího rozpoložení soupeře.

Teplice vyřadily Liberec (doma 2:0, venku 2:1), které se už chystají na éru po kouči Luboši Kozlovi. Každopádně skláři potvrdili progres, který prodělali pod vedením trenéra Zdenka Frťaly. Hrají organizovaně a disciplinovaně, vysoko napadají, navíc mají v Davidu Filovi rozdílového hráče. Na jaře dal osm branek, proti Liberci měl bilanci 1+2 a hlasitě si tak říká, aby po návratu z hostování dostal ve Slavii adekvátní šanci v letní přípravě.

Hradec Králové porazil dvakrát 3:1 Olomouc, která dohrávala sezona v agónii a také s vidinou změny u trenérského kormidla. Jiří Saňák je spojovaný s Pardubicemi, odkud odchází do Liberce Radoslav Kováč. Votroci měli parádní jaro, prohráli jen dva zápasy s pražskými "S" a to ještě nejtěsnějším rozdílem gólu. Hrají přitom podobným stylem jako Teplice, fotbal v podání obou týmů je hodně fyzický, důrazný, běhavý.

💰 Na co vsadit:

V semifinále play off o Konferenční ligu na sebe narazí kosa na kámen. Čekat se dá hodně urputný fotbal, moc gólů zřejmě nepadne. Ostatně poslední tři vzájemné zápasy skončily 1:0, oba v letošní sezoně vyhrál Hradec. Až bude vypsaná, stojí za zvážení i sázka na vyšší počet žlutých karet, oba týmy patří mezi nejvíce faulující a v jarním duelu na Stínadlech rozdal rozhodčí devět karet.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!