Čas
Kurzy
1.01
1000


Vítejte u Fortuny! Dokončete svou registraci a berte 300 Kč

Fortuna, to je svět prvotřídní zábavy a báječných výher. A vám chybí už jen pár krůčků, abyste do něj vstoupili a navrch získali 300 Kč. Jak na to? Stačí dokončit svou registraci. Abyste si mohli na internetu vsadit na sport nebo zahrát online casino, je potřeba mít u Fortuny zadanou platební metodu, nastavené herní limity a ověřenou identitu. Platební metodu si na pár kliknutí přidáte na www.ifortuna.cz ve svém hráčském kontě. Na stejném místě si snadno nastavíte limity.

Pro ověření identity máme tři cesty.

1. Pokud jste klientem Monety, Air Bank, České spořitelny, Komerční banky nebo ČSOB, vše zvládnete online opět na našem webu ve svém hráčském kontě.
2. Můžete také vyrazit do jedné z našich franšíz. Najdete je na této mapce, jsou označené modrou barvou. Přijďte kdykoliv během otevírací doby. Obsluze stačí předložit doklad totožnosti a máte hotovo.
3. Nově jsme otevřeli několik poboček, kde po předchozím objednání rovněž můžete ověřit svou identitu. Detailní návod pro vás máme níže.

Kam vyrazit na pobočku a jak se objednat?

Na této mapce jsou otevřené pobočky červenou označené barvou. Když na pobočku kliknete, zjistíte její přesnou adresu a také najdete odkaz na objednávkový formulář pro vaši návštěvu. Ten vyplňte, zabere to jen malou chvilku. Objednávku vám ještě potvrdíme pomocí SMS, případně telefonicky. Všechny pobočky jsou otevřené v úterý od 9:00 do 11:00 a ve čtvrtek od 15:00 do 17:00. Aby vše proběhlo hladce a náš personál s vámi počítal, objednejte se nejpozději den předem, a to do 12:00. Zatímco ve franšízách si klidně můžete vložit peníze na konto nebo si třeba vsadit, pobočky za současné situace v Česku otevíráme jen pro ověření identity.

Ať už si vyberete kteroukoliv ze tří cest, jakmile dokončíte svou registraci, připíšeme vám na hráčské konto 300 Kč. Na uvítanou ve světě prvotřídní zábavy a báječných výher.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 267 218 218. Rádi vám poradíme.
Děkujeme, že jste si vybrali právě nás.