Čas
Kurzy
1.01
1000
Pomáháme

KALENDÁŘ AKCÍ

Rekondičně edukativní pobyt pro pacienty s ALS

Stejně jako v předchozích letech uspořádá ALSA třídenní rekondiční pobyt pro pacienty s ALS a jejich rodiny. Cílem pobytu je seznámení s dostupností péče, multidisciplinární péčí, vyzkoušení pomůcek či také konzultace s odborníky z různých oborů. Součástí pobytu jsou skupinová cvičení pro nemocné, psychoterapeutické skupiny pro pečovatele a mnoho dalšího.

Prague City Swim 2020

V sobotu 12. září proběhne na Střeleckém ostrově v Praze celodenní sportovní akce, jejíž základním cílem je spojit stovky plavců, kteří chtějí prostřednictvím plavání přispět na boj s onemocněním ALS a zároveň upozornit širokou veřejnost na toto zákeřné neurodegenerativní onemocnění. Další informace o programu a přihlášky do individuálních i týmových závodů budou k dispozici na www.zsalsa.cz/cs/praguecityswim. Zároveň můžete na www.eshop.zsalsa.cz zakoupit startovné na plavání či paddle board.

Benefiční koncert 2020

Třetí benefiční koncert se bude konat stejně jako v roce 2019 v říjnu v Pražské křižovatce. Svým vystoupení vloni přispěli na dobrou věci umělci v čele s Ondřejem G. Brzobohatým, Davidem Krausem či Martou Jandovou. Moderátorkou večera byla herečka Patricie Pagáčová (Solaříková), dlouholetá patronka ALSY. Více informací naleznete na www.zsalsa.cz/cs/beneficni-koncert

Kalendář na rok 2021

Osobnosti, jež propůjčily svou tvář spolku ALSA, který se jako jediný v České republice stará o lidi s amyotrofickou laterální sklerózou, se letos již po čtvrté sešly, aby nafotily charitativní kalendář. Focení je letos poprvé pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové. Zapózují jí Thom Artway, Simona Baumrtová Kubová, Annamaria D’almeida, Kazma Kazmitch, Berenika Kohoutová, Jana Krausová, David Kraus, Taťjana Medvecká, Patricie Pagáčová, Kateřina Pechová, Peter Pecha, Daniela Písařovicová a Jana Plodková. Zakoupením kalendáře (www.eshop.zsalsa.cz), který bude k prodeji od podzimu 2020, podpoříte pacienty s nevyléčitelnou nemocí ALS.