Čas
Kurzy
1.01
1000
Pomáháme

KALENDÁŘ AKCÍ

Rekondičně edukativní pobyt pro pacienty s ALS

I v tomto roce uspořádá Alsa dva třídenní rekondiční pobyty pro pacienty s ALS a jejich rodiny. Jarní se uskuteční 23. – 25. dubna v Hotelu Studánka. Cílem je seznámení s dostupností péče, multidisciplinární péčí, vyzkoušení pomůcek či také konzultace s odborníky z různých oborů. Součástí pobytu jsou skupinová cvičení pro nemocné, psychoterapeutické skupiny pro pečovatele a mnoho dalšího.

Golfový turnaj 2023

Golfový turnaj pro dobrou věc a ve společnosti nejlepší české golfistky Kláry Spilkové se odehraje ve čtvrtek 27. dubna v Oaks Prague. Zúčastnit se může každý golfista, ať už začátečník nebo zkušený hráč. Na stránkách www.zsalsa.cz si už nyní můžete koupit startovné a podpořit tak pacienty s nevyléčitelným onemocněním ALS.

Prague City Swim 2023

Pátý ročník benefičního plaveckého závodu se letos prvně uskuteční v Yacht Clubu CERE v pražském Podolí. Cílem projektu je spojit sportovce i amatéry, kteří chtějí prostřednictvím svých plaveckých výkonů zvýšit povědomí o onemocnění ALS. Výtěžek z akce, kde ani letos nebudou chybět populární týmové závody megaboardů, je určen na přímou pomoc pacientům a jejich rodinám. Na stránkách www.praguecityswim.cz si zakupte startovné a přijďte v sobotu 10. června podpořit ty, kteří v životě neměli tolik štěstí.

Benefiční koncert 2023

V úterý 24. října uspořádá Alsa už pátý ročník benefičního koncertu v Pražské křižovatce. V minulých ročnících vystoupili Tomáš Klus s Tamarou Klusovou, Matěj Ruppert, Ondřej G. Brzobohatý, Daniela Písařovicová, David Kraus, Ondřej Ruml, Tereza Mašková. Lenka Dusilová a mnoho dalších. Více informací naleznete na https://www.zsalsa.cz/cs/beneficni-koncert-2023. Veškerý výtěžek koncertu bude věnován na péči o pacienty s ALS.

Kalendář na rok 2023

I v letošním roce připraví Alsa charitativní kalendář. Předchozí dva nafotila známá česká fotografka Alžběta Jungrová, která si pro poslední lokaci vybrala Winternitzovu vilu od známého dua architektů Karla Lhoty a Adolfa Loose. V kalendáři pro rok 2022 zazářili Linda Bartošová, Pavel Batěk, David Kraus, Táňa Medvecká, Dana Morávková, Kateřina Pechová, Daniela Písařovicová, Jana Plodková, Martin Přecechtěl, Ondřej Ruml, Peter Pecha, David a Tomáš Svobodovi. Zakoupením kalendáře na https://www.eshop.zsalsa.cz/ podpoříte jak samotný spolek, tak pacienty s ALS.