Čas
Kurzy
1.01
1000
Pomáháme

KALENDÁŘ AKCÍ

Golfový turnaj 2020

Účastí na golfovém setkání v Panorama Golf Resort Kácov můžete podpořit pacienty s nevyléčitelným onemocněním ALS. Na www.eshop.zsalsa.cz můžete zakoupit startovné na ALSA GOLF MEETUP, charitativní golfový turnaj na podporu pacientů s ALS. Přihlášky je možno posílat na adresu golf@zsalsa.cz.

Rekondičně edukativní pobyt pro pacienty s ALS

Stejně jako v předchozích letech pořádá ALSA třídenní rekondiční pobyt pro pacienty s ALS a jejich rodiny. Cílem pobytu je seznámení s dostupností péče, multidisciplinární péčí, vyzkoušení pomůcek či také konzultace s odborníky z různých oborů. Součástí pobytu jsou skupinová cvičení pro nemocné, psychoterapeutické skupiny pro pečovatele a mnoho dalšího.

Prague City Swim 2020

V sobotu 12. září proběhne na Střeleckém ostrově v Praze celodenní sportovní akce, jejíž základním cílem je spojit stovky plavců, kteří chtějí prostřednictvím plavání přispět na boj s onemocněním ALS a zároveň upozornit širokou veřejnost na toto zákeřné neurodegenerativní onemocnění. Další informace o programu a přihlášky do individuálních i týmových závodů budou k dispozici zde / na www.zsalsa.cz/cs/praguecityswim. Zároveň můžete na www.eshop.zsalsa.cz zakoupit startovné na plavání či paddle board.

Benefiční koncert 2020

Třetí benefiční koncert se bude konat stejně jako v roce 2019 v říjnu v Pražské křižovatce. Svým vystoupení vloni přispěli na dobrou věci umělci v čele s Ondřejem G. Brzobohatým, Davidem Krausem či Martou Jandovou. Moderátorkou večera byla herečka Patricie Pagáčová (Solaříková), dlouholetá patronka ALSY. Více informací naleznete zde /na www.zsalsa.cz/cs/beneficni-koncert

Kalendář na rok 2021

I v letošním roce připraví ALSA charitativní kalendář, jehož hlavním motivem, stejně jako celé charitativní organizace, je pampeliška, která symbolizuje problematiku odcházení dechu u pacientů postižených nemocí ALS. Zakoupením kalendáře (www.eshop.zsalsa.cz), který bude k prodeji od podzimu 2020, podpoříte pacienty s nevyléčitelnou nemocí ALS.