1.01
1000

Real Madrid v Lize mistrů

Liga mistrů

Liga mistrů je nejprestižnější klubová soutěž Evropy, které se účastní nejlepší týmy starého kontinentu. Soutěží se v ní o jednu z nejslavnějších klubových trofejí na světě. Aktuální ročník 2022/2023 je v pořadí číslo 68 a kvalifikační část začala již 21. června. Ta hlavní fáze – skupinová – vypukla 6. září a 32 týmů v ní bojuje o účast ve finále, které se odehraje 10. června 2023 v Istanbulu

Poslední ročník vyhrál španělský Real Madrid, který ve finále porazil Liverpool 1:0. Duel hraný na Stade de France rozhodl jediným gólem v 59. minutě Vinícius, největším hrdinou byl ale belgický gólman Thibaut Courtois, který hráče anglického týmu několikrát před zraky 75 tisíc diváků vychytal ve velkých gólových šancích.

O české zastoupení se letos stará Viktoria Plzeň, která svou pouť začala ve 2. předkole. Ke vstupu mezi fotbalové velikány tak musela zdolat celkem tři soupeře - HJK Helsinky, Šeriff Tiraspol a Karabach. To se jí podařilo a milionářskou soutěž hraje počtvrté ve své klubové historii. Ve skupině jsou jejími soupeři věhlasné celky Bayern Mnichov, Barcelona a Inter Milán.

Slavný ušatý pohár chtějí každoročně vyhrát všechny přední evropské týmy. Králem posledních deseti let je Španělsko, z této země vzešel vítěz UEFA Champions League hned v šesti případech. Bude to i v nadcházejícím ročníku jeden z dvojice Real Madrid/Barcelona? Nebo se trofej přesune do Anglie do rukou Manchesteru City, Liverpoolu či Chelsea? Opomínat samozřejmě nesmíme ani na francouzské PSG, německý Bayern Mnichov či další celky. Vsaďte si na vítěze u nás

Pokud tě zajímají i jiné ligy, tak se můžeš podívat například na Evropskou ligu nebo Konferenční ligu.

Typy sázek
Vše Zápas Favorit PLUS: zápas Postup Zápas bez remízy Počet branek Počet branek týmu Oba týmy dají gól Handicap Dvojitá šance 1.poločas 1.poločas bez remízy 1.poločas počet branek 1.poločas: oba týmy dají gól 1.poločas handicap Handicap. Přesný výsledek Multiskóre Poločas/zápas 1.poločas/zápas a počet branek 1.tým dá gól 2.tým dá gól Oba týmy dají 2 a více branek Gól v obou poločasech Oba dají gól v obou poločasech Oba týmy dají gól ve stejném poločase Bude prohrávat, ale.. Čisté konto Vyhraje alespoň jeden poločas Vyhraje oba poločasy Dá gól v obou poločasech Zápas/oba týmy dají gól Vítězný rozdíl Který tým dá branku Kdy padne první branka v zápase 1.branka 2.poločas: 1.branka Zápas/1.poločas počet branek Zápas/1.tým počet branek Zápas/2.tým počet branek 1.tým 1.poločas přesně branek 2.tým 1.poločas přesně branek 1.branka-minuta 1.tým 1.branka-minuta 2.tým 1.branka-minuta 1.tým 2.poločas přesně branek 2.tým 2.poločas přesně branek 1.poločas/2.poločas 1.poločas počet branek/2.poločas počet branek Padne přesně branek 2.poločas 2.poločas bez remízy 2.poločas počet branek 2.poločas: oba týmy dají gól 2.poločas handicap Nastane skóre Nenastane skóre Padne branka-minuta Nepadne branka-minuta Last Minute gól (85:00 a později) 0-15 minuta zápasu 0-30 minuta zápasu 0-60 minuta zápasu 0-75 minuta zápasu 1.tým dá gól v 1.poločase 2.tým dá gól v 1.poločase 1.tým dá gól v 2.poločase 2.tým dá gól v 2.poločase Zápas/počet branek 1.poločas: výsledek/počet branek 2.poločas: výsledek/počet branek 1.poločas/2.poločas Oba týmy dají gól 1.poločas: 1.branka Poločas s nejvyšším počtem branek Přesně branek Oba týmy vstřelí branku/počet branek Rozmezi gólů 1.poločas přesný výsledek 2.poločas přesný výsledek 1.branka/zápas Oba týmy dají gól nebo více gólů než Zápas/počet gólů v zápase 2-3 Zápas/počet gólů v zápase 2-4 Zápas/počet gólů v zápase 2-5 Zápas/počet gólů v zápase 2-6 Zápas/počet gólů v zápase 3-5 Zápas/počet gólů v zápase 3-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-3 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-4 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 2-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 3-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápase 3-6 1.poločas/zápas 1.poločas: výsledek/oba týmy dají gól Dvojtip/počet branek Dvojtip/oba týmy dají gól Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 1.poločase Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 2.poločase 1.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól 2.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól 1.poločas: součet branek 2.poločas: součet branek Součet branek 1.poločas/zápas a počet branek v 1.poločase