1.01
1000

Etihad Stadium - Manchester City

Premier League

Nejvyšší anglická fotbalová liga byla založena v roce 1888, což z ní dělá nejstarší fotbalovou soutěž na světě. V novém formátu a pod názvem Premier League se hraje teprve od roku 1992. Nejvyšší soutěž má 20 účastníků a je nejbohatší ligou na světě.

V poslední sezoně se podařilo mistrovský titul obhájit Manchesteru City, který soutěž vyhrál o pět bodů před druhým Arsenalem a se skóre 94:33. Třetí Manchester United měl až 14bodovou ztrátu.

Z anglické Premier League postupují čtyři nejlepší celky přímo do Ligy mistrů, kromě zmíněných Citizens, Arsenalu a United se v minulé sezoně jednalo ještě o Newcastle. Nejlepším střelcem se stal obávaný světový kanonýr Erling Haaland. Norská mašina na střílela neskutečných 36 branek. Druhý Harry Kane z Tottenhamu skóroval 30krát, Ivan Toney z Brentfordu dal 20 gólů.

Z Premier League každoročně sestupují tři nejhorší týmy. Těmi se v posledním ročníku staly Leicester, Leeds a Southampton. Z postupu mezi elitu se naopak radují Burnley, to vyhrálo druhou ligu se 101 body. Postupují také Sheffield United a Luton Town, který ještě poměrně nedávno hrál až čtvrtou nejvyšší soutěž!

Z českých fotbalistů okusilo za posledních dvacet let nejlepší ligu světa jen několik desítek hráčů v čele s Petrem Čechem, Tomášem Rosickým, Pavlem Srníčkem, Milanem Barošem, Karlem Poborským, Vladimírem Šmicrem, Tomášem Řepkou, Patrikem Bergerem, Markem Matějovským, Tomášem Kalasem, Radovanem Kováčem, Jiřím Jarošíkem, Jiřím Skalákem, Liborem Kozákem, Davidem Rozehnalem, Rudolfem Skácelem nebo Romanem Bednářem. V současnosti působí mezi elitou dva Češi, a to dvojice Tomáš Souček – Vladimír Coufal z West Hamu.

Premier League je nejoblíbenější a zároveň nejsázenější fotbalovou ligou na světě, objem sázek na jedno kolo u Fortuny přesahuje 30 miliónů korun. Kdo se stane králem fotbalu v Anglii? Vsaď si i ty!

Pokud tě zajímají i jiné ligy, tak se můžeš podívat například na Bundesligu, Ligue 1, Serii A či La Ligu.

Typy sázek
Vše Výsledek zápasu Výsledek zápasu - dvojtip Favorit PLUS: zápas Dvojitá šance Výsledek zápasu bez remízy Počet gólů v zápasu Počet gólů týmu Každý z týmů dá gól v zápasu Každý z týmů dá gól/počet gólů v zápasu Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu Handicap v zápasu Výsledek 1. poločasu Výsledek 1. poločasu - dvojtip Počet gólů v 1. poločasu Každý z týmů dá gól v 1. poločasu Handicap v 1. poločasu Přesný výsledek zápasu Multiskóre Výsledek 1. poločasu/výsledek zápasu Výsledek 1.poločasu/výsledek zápasu Poločas/zápas a počet gólů 1.gól/zápas Každý z týmů dá 2 a více gólů Gól v obou poločasech Každý z týmů dá gól v obou poločasech Každý z týmů dá gól ve stejném poločasu Bude prohrávat. ale... Čisté konto Vyhraje alespoň jeden poločas Vyhraje oba poločasy Dá gól v obou poločasech Výsledek zápasu/každý z týmů dá gól Vítězný rozdíl Který tým dá gól Výsledek zápasu/počet gólů v 1. poločasu Výsledek zápasu/1.tým počet gólů Výsledek zápasu/2.tým počet gólů 1.gól 1.tým 1.gól 2.tým 1.gól Výsledek 1. poločasu/výsledek 2. poločasu 1.poločas počet gólů/2.poločas počet gólů Padne přesně gólů v zápasu Výsledek 2. poločasu Počet gólů v 2. poločasu 2.poločas: každý z týmů dá gól Nastane skóre v zápasu Nenastane skóre v zápasu Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1.-15.minuta zápasu 1.-30. minuta zápasu 1.-60. minuta zápasu 1.-75. minuta zápasu Penalta v zápasu Počet rohů v zápasu 1.tým počet rohů v zápasu 2.tým počet rohů v zápasu Počet rohů v 1. poločasu 1.tým počet rohů v 1. poločasu 2.tým počet rohů v 1. poločasu Počet rohů v 2. poločasu 1.tým počet rohů v 2. poločasu 2.tým počet rohů v 2. poločasu Více rohů v zápasu Poločas s vyšším počtem rohových kopů Padne vlastní gól v zápasu Kombinace - střelci Oba týmy dají gól: 1.poločas/2.poločas Který tým dá 1. gól v zápasu Poločas s nejvyšším počtem gólů Přesně gólů Rozmezi gólů Multibranky Přesný výsledek 1. poločasu Přesný výsledek 2. poločasu Oba týmy dají gól nebo více gólů než Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu 2-3 Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu 2-4 Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu 2-5 Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu 2-6 Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu 3-5 Výsledek zápasu/počet gólů v zápasu 3-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápasu 2-3 1.poločas/zápas/počet gólů v zápasu 2-4 1.poločas/zápas/počet gólů v zápasu 2-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápasu 2-6 1.poločas/zápas/počet gólů v zápasu 3-5 1.poločas/zápas/počet gólů v zápasu 3-6 Výsledek 1.poločasu/každý z týmů dá gól Dvojtip/počet gólů Dvojtip/oba týmy dají gól Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 1.poločasu Dvojtip (zápas)/oba týmy dají gól v 2.poločasu 2.poločas: dvojtip/oba týmy dají gól Poločas/zápas a počet gólů v 1.poločasu
Více
Méně
Výsledek zápasu Sázka na výsledek zápasu v základní hrací době. 1 0 2 více datum
3.10 3.60 2.20 +109 20.04. 16:00
2.73 3.60 2.40 +109 20.04. 16:00
7.60 4.90 1.38 +109 20.04. 20:30
2.04 3.45 3.55 +111 21.04. 14:30
1.76 4.00 4.00 +106 21.04. 16:00
2.21 3.55 3.10 +107 21.04. 16:00
5.50 4.85 1.51 +111 21.04. 17:30
1.49 4.75 5.70 +97 23.04. 21:00