Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 23.6.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Jak si snadno vytvořit BetBuilder sázku?

Jak si snadno vytvořit BetBuilder sázku?

Chceš nakombinovat různé sázky z jednoho zápasu do sebe? Není problém! Vyzkoušej náš BetBuilder. Zde totiž můžeš kombinovat, jak se ti zlíbí. Právě BetBuilder jsme ukázali hráčům jako první sázkovka u nás. Chceš si to také zkusit?

Co je to BetBuilder?

Jde o revoluční vychytávku, kde si můžeš poskládat více příležitostí z jednoho zápasu na jeden tiket! To, co bylo dříve nemožné, se stává nyní skutečností.

BetBuilder najdeš u celé řady sportů a lig. Využít ho můžeš u těch nejlepších fotbalových soutěží v čele s FORTUNA:LIGOU, Premier League či Ligou Mistrů. Hokejoví fanoušci můžou skládat příležitosti do sebe u NHL. Jestli jsi milovník basketbalu, vyzkoušej BetBuilder u NBA či Euroligy, najdeš ho ale také u tenisových grandslamů, UFC a NFL. Prostě je z čeho vybírat.

Kde a kdy si můžu vsadit?

U zápasů, kde tuto vychytávku nabízíme, najdeš viditelnou ikonku. Buď můžeš kliknout přímo na ni a BetBuilder rozhraní se ti otevře. A nebo, když už jsi v detailu zápasu, si můžeš v záložce přepnout právě na BetBuilder. Nemůžeš si vybrat, na co si vsadit? Je na favorita příliš nízký kurz? Nevadí, přepni na BetBuilder a poskládej více příležitostí do sebe. Své brány BB otevírá vždy pár dní před začátkem zápasu, takže máš dostatek času si svoji sázku poskládat dohromady.

Co můžu v BetBuilderu kombinovat?

Sázek a příležitostí, které můžeš poskládat dohromady na jeden tiket, je nespočet. V návaznosti na sport si můžeš vybrat: kdo vyhraje zápas, oba týmy dají gól, počet rohů, gólů, přihrávek, bodů, asistencí, doskoků, setů, kol, kdo vstřelí branku, handicap, typ ukončení a mnoho a mnoho dalšího.

Jak sestavím sázku?

Když si otevřeš BetBuilder rozhraní, můžeš libovolně kombinovat příležitosti do sebe. Po celou dobu uvidíš ve spodní části Zobrazit mé příležitosti, kde si můžeš průběžně kontrolovat svoji připravovanou sázku. Zároveň se ti po každé přidané příležitosti zaktualizuje Celkový kurz. Jednotlivé tipy můžeš odebírat, přidávat a měnit dle libosti. Až budeš mít svůj BetBuilder připravený, stačí kliknout na zelené tlačítko PŘIDAT NA TIKET.

Jak si vsadím BetBuilder?

Jakmile si vložíš BB sázku na tiket, jedná se o standardní situaci, kterou určitě moc dobře znáš. Na stejný tiket ke své BetBuilder sázce si můžeš přidávat další zápasy dle libosti. Klidně i další sázku vytvořenou v BetBuilderu. Poté stačí jen kliknout na VSADIT a sledovat, jak se tvůj připravený scénář začíná naplňovat. Nezapomeň, aby se tvůj tiket zezelenal, musí vyjít samozřejmě všechny příležitosti, které jsi v rámci BetBuilderu nakombinoval. Tak hodně štěstí!

Ještě nesleduješ stránku PROMO? Tak to je chyba! Jestli nechceš přijít o výhodné nabídky, které Fortuna nabízí svým klientům, sleduj pravidelně stránku s promoakcemi. Třeba tam najdeš i promíčko na BetBuilder.