Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 23.6.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Najdi svou cestu ke štěstí

Najdi svou cestu ke štěstí

Fortuna ti přeje. Tak zní naše nová kampaň, kterou jsme věnovali všem, kteří mají odvahu se bavit. Je tedy určena právě tobě a ukazuje, jakým způsobem si můžeš dojít pro štěstí. Ať je to díky tvému odhodlání, talismanu, či rituálu.

Jakou cestu za výhrou zvolíš ty? Fortuna věří, že si štěstí zasloužíš, a proto se například seznam promíček neustále rozšiřuje a aktualizuje. Stačí se podívat do sekce PROMO, kde najdeš, co tě v nejbližších dnech čeká. Co si vybereš? Bude to Zlatý tiket, Hokejová střelnice, točení zdarma na Kole štěstí, či jiné skvělé bonusy? První krok musíš udělat ty!

Ale to není všechno. Jenom u Fortuny najdeš ty nejvyšší kurzy na favority – už jsi vyzkoušel Megakurzy? Kde jinde může padnout stotisícový jackpot v Kole štěstí než u nás? Navíc, když každé točení vyhrává!

Budeš se i ty držet svého odhodlání, věřit ve své šťastné rituály a talismany? Každý hráč má ten svůj vlastní způsob, jak si naklonit štěstěnu. Který je ten tvůj? Pochlub se níže v komentářích.