Čas
Kurzy
1.01
1000

Hrajeme i díky Vám

Hrajeme i díky Vám

Fortuna nabídne vstupenky zdravotníkům

Fortuna ve spolupráci s LFA ocení zdravotníky, kteří bojovali v době pandemie v první linii. V rámci projektu „Hrajeme! I díky vám“ jim daruje několik desítek vstupenek na každé utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, které Fortuně náleží z podstaty partnerství s LFA.

Už během restartu obou nejvyšších fotbalových soutěží se LFA rozhodla poděkovat zdravotníkům, kteří se nejvíce podíleli na zvládnutí boje proti koronaviru. Poté, co se částečně uvolnila mimořádná opatření a vybraným stovkám fanouškům bude umožněn vstup na ligová utkání, se k projektu připojí i společnost Fortuna. Jako generální partner soutěže má nárok na omezenou kvótu vstupenek na každý ligový zápas a rozhodla se všechny věnovat právě lékařům, sestřičkám a všem zdravotníkům.

V praxi bude mechanika jednoduchá. Pro příslušné utkání nadstavbové části FORTUNA:LIGY a zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bude připraveno několik desítek vstupenek na vybraných „fotbalových“ pobočkách Fortuny, které naleznete tady. Příslušníci zdravotnických organizací si tam budou moci po předložení zaměstnaneckých průkazů nebo jiných podobných identifikačních dokladů vyzvednout vstupenky v maximálním počtu 2 ks na osobu, a to až do vydání všech zásob lístků. Jedinou podmínkou kromě příslušnosti ke zdravotnickému zařízení je registrace u Fortuny, kterou je možné snadno zřídit přímo na pobočce nebo online zde.