Čas
Kurzy
1.01
1000
Online registrace

Online registrace

Získejte 300 Kč a bavte se online. Registrace z pohodlí domova trvá pár minut

Chcete se vydat do vzrušujícího světa sportovních sázek a online casina? Pojďte s námi, známe zkratku. Vše zvládnete během pár minut z pohodlí vašeho domova. Stačí mít jednu z partnerských bank a postupovat podle našeho návodu. Směle do toho, máme pro vás 300 Kč a další bonusy!

Jak začít?

Prvním krokem je vyplnění registračního formuláře na www.ifortuna.cz. Zadejte své údaje, vyberte si jeden z několika prvotřídních vstupních bonusů a počkejte na potvrzovací e-mail. Dorazil? Tak prima, už stačí jen kliknout na zaslaný odkaz a dočasné konto je připraveno na vaše první přihlášení.

Dočasné hráčské konto je funkční 30 dní. Abyste se mohli u nás bavit dlouhá léta, udělejte ještě tři krůčky. Tak, aby všechna pole na přiloženém snímku zezelenala.


Zadané osobní údaje už máte. Teď je na čase si ověřit bankovní metodu. Máte na výběr ze dvou možností - buď si přidejte platební kartu, nebo bankovní účet. Případně obojí.


Pár minutek za námi a zbývají už jen poslední dva tahy. To dotáhneme. Nejprve si nastavte herní limity. Je to fajn opatření pro vaše bezpečí a pohodlí.

A je tu závěrečný bod. Rozsviťte i čtvrtou zelenou tím, že ověříte svou identitu. A právě tady přichází čas na naši zkratku. Bývalo zvykem, že se identita ověřovala jen osobně, přímo na pobočkách. My ale jdeme stále dopředu a máme pro vás mnohem komfortnější možnost než čekat, až budou pobočky opět otevřeny. Pokud jste klientem České spořitelny, Air Bank, Monety, KB, ČSOB, Equa bank nebo Poštovní spořitelny ověříte svou identitu online na pár kliknutí.


Hotovo? V tom případě gratulujeme. Máte plnohodnotné hráčské konto a nemusíte běžet na pobočku. Navíc právě v této fázi získáváte rovných 300,- Kč! A to je jen začátek. Splňte podmínky vstupního bonusu, který jste si vybrali, a radujte se z dalších peněz do hry.