Čas
Kurzy
1.01
1000
Získej 300 Kč a bav se online, registrace z pohodlí domova trvá pár minut!

Získej 300 Kč a bav se online, registrace z pohodlí domova trvá pár minut!

Chceš se vydat do vzrušujícího světa sportovních sázek a online casina? Vše zvládneš během pár minut z pohodlí domova. Stačí mít jednu z partnerských bank a postupovat podle našeho návodu. Směle do toho, máme pro tebe 300 Kč a další bonusy!

Jak začít?

Prvním krokem je vyplnění registračního formuláře na www.ifortuna.cz. Zadej své údaje, vyber si jeden z prvotřídních vstupních bonusů a počkej na potvrzovací e-mail. Dorazil? Fajn, už stačí jen kliknout na zaslaný odkaz a dokončit kompletní registraci.

Aby bylo možné se u nás bavit dlouhá léta, udělej ještě další jednoduché kroky v sekci Můj účet – Stav účtu.

Ověření identity

Pro dokončení kompletní registrace, díky které můžeš konto využívat naplno, je nutné ověřit identitu.

Vše je naprosto jednoduché. K ověření si nejprve zvolíš banku, u které máš vedený účet.

Po tomto kroku se dostaneš na webové stránky své banky, kde zadáš údaje potřebné k ověření identity.

A to je vše! Pokud tvá banka podporuje také funkci Bank iD, máš hotový i další krok pro kompletní registraci u Fortuny, a to ověření si platební metody.

Identitu si lze ověřit samozřejmě také přímo na některé z našich poboček.

Platební metody

Dostáváš se k dalšímu kroku – přidání platební metody.

Jak jsme zmiňovali výše, pokud tvá banka podporuje funkci Bank iD, tak tento krok nemusíš řešit, protože máš vystaráno. Platební metoda se ti k účtu u Fortuny přidá automaticky při kroku s ověřováním identity.

Jestli tvá banka nepodporuje Bank iD, tak to v žádném případě nevadí. V tomto kroku si přidáš ke svému účtu platební metodu, díky níž si můžeš na konto vkládat peníze. Vybrat si lze platební kartu, bankovní účet či využívání služby PayPal. Vložíš si i s některým luxusním promokódem, které jsme pro tebe ve Fortuně přichystali, a máš hotovo.