Čas
Kurzy
1.01
1000
Spouštíme unikátní BetBuilder Beta

Spouštíme unikátní BetBuilder Beta

Namíchej si vlastní sázku!

Fotbal je o náramných kombinacích a přesně takové ti nabídne sázkařský nástroj BetBuilder! Nově si můžeš vytvořit z více příležitostí z jediného zápasu vlastní sázku, a to u všech nejoblíbenějších fotbalových lig.

Tuhle fantastickou možnost ti dáváme jako první v Česku, Fortuna je zase jednou průkopníkem, co razí trendy. Revoluce v sázení je tady!

Cesty pionýrů se zpravidla neobejdou bez karambolů, a my bychom se těm nejkrkolomnějším rádi vyhnuli. I díky tobě. Pomůžeš nám s doladěním BetBuilderu k dokonalosti?

U našeho revolučního nástroje momentálně svítí označení Beta. V tuto chvíli spouštíme pracovní verzi, kterou i díky tvým postřehům chceme dopilovat. Finální podoba je zkrátka i na tobě, stačí nám zaslat zpětnou vazbu. Třeba tady prostřednictvím dotazníku.

Už teď si každopádně můžeš užívat ty nejzásadnější benefity, co BetBuilder do sázkařského života přináší. Přichází přelom, díky kterému bude rozkládání zápasu, o kterém na beton víš, jaký herní obrázek přinese, na víc tiketů, jen mlhavou vzpomínkou.

S BetBuilderem si vsadíš přesně tak, jak chceš. A vyhraješ víc než kdykoliv dřív.

Znáš ten pocit? Už před zápasem vidíš před očima nejen, jak utkání dopadne, ale i jak bude vypadat. Máš nastudované všechny statistiky i analýzy, navrch se ozývá tvoje intuice.

Máš jasno, kdo dá gól, ale i kdo bude kopat víc rohů nebo dostane víc karet. Jenže dosud takové tipy prakticky nešly vložit na jeden tiket. S BetBuilderem Beta to jde!

Co je na tom nejlepší? Bookmaker jsi ty!

Tak si pojď tenhle job vyzkoušet a namíchej si vlastní sázku. Hned u základního přehledu kurzů najdeš u vybraného zápasu ikonu  Klikni na ni a otevře se ti rozsáhlá nabídka příležitostí, které můžeš zkombinovat.

Dohromady jich můžeš vybrat do jedné BetBuilder sázky maximálně deset (minimum jsou dvě). Jedinou a lehce srozumitelnou podmínkou je, že vybrané příležitosti nesmí směřovat ke stejnému výsledku.

Po jejich přidání ti automaticky vypočteme kurz pro dané „kombo“. Tedy pro BetBuilder sázku. Horním limitem pro konečný kurz je 1 000.

BetBuilder sázka pak funguje jako jediná příležitost. Aby byla výherní, je třeba, aby vyšla od A do Z. Můžeš ji přidat na SOLO, AKO i MAXIKOMBI tikety. Klidně i se zápasy z dalších sportů, kde BetBuilder Beta zatím není, či s dalšími BetBuilder sázkami z jiných zápasů.

Betbuilder Beta na tebe čeká v online prostředí, tedy všude krom poboček. Na desktopové i mobilní verzi webu a také v appce. Kde tenhle sázkařský nástroj poprvé vyzkoušíš?

Teď jsi bookmaker ty, namíchej si vlastní sázku!

Odpovědi na nejčastější otázky najdeš tady.