Čas
Kurzy
1.01
1000
Kopni si Pohárové penalty gratis!

Kopni si Pohárové penalty gratis!

  • Promoakce: Pohárové penalty
  • Odměny: 100 věrnostních bodů za proměněný kop
  • Termíny: 3. | 4. | 5. 10. 2023
  • Podmínky: Po přihlášení získáš každý den akce 5 pokusů

Přihlas se a získej svých pět penalt!

Penaltové hra jsou tu pro všechny hráče, kteří mají účet u Fortuny. Před kopáním se tak musíš nejdřív přihlásit. Jestli u nás ještě účet nemáš, není to žádný problém! Stačí se v několika jednoduchých krocích zaregistrovat.

Hodně štěstí!

Čeští zástupci vstoupili do evropských soutěží perfektně! Jak Slavia a Sparta uspěli v Evropské lize, tak se zadařilo i Plzni v Konferenční lize. Na týmy z FORTUNA:LIGY a účastníky Ligy mistrů čekají druhá podzimní kola. Proto do hry vracíme promo Pohárové penalty. Přijď si každý den pro 5 pokusů zdarma!

Rychlé shrnutí, jak vše funguje. Po přihlášení se ti zaktivní žluté tlačítko s nápisem NA PENALTY! Klikneš na něj a dostaneš se k Pohárovým penaltám. Za proměněný pokus si připíšeš 100 věrnostních bodů. Body se ti každý den přičtou na konto, až odkopeš všechny penalty. Kompletní pravidla najdeš TADY.

Přijď si k nám pro odměny zdarma v úterý, ve středu a ve čtvrtek. Celkem si lze připsat až 1 500 věrnostních bodů!

Za věrnostní body si můžeš vsadit a inspirovat další hráče. Sázky na fotbal, skvělé kurzy a Fortuna, to je prostě trefa. Na pohárové zápasy si lze vsadit i LIVE. A nezapomeň se mrknout na další kolo Zlatého tiketu – ve hře je 201 cen, včetně vstupenky do hry o 1 000 000 korun.

A pamatuj, že Fortuna ti přeje.