Čas
Kurzy
1.01
1000

1. FC Köln – Bayern: Handicap Bayern -1.5

24.11.2023 20:30,
pic

Propastných 15 míst v tabulce odděluje 1. FC Köln a Bayern Mnichov. Zatímco svěřenci kouče Steffena Baumgarta se jenom díky lepšímu skóre nachází na druhé příčce od konce, úřadující německý šampion do 12. kola Bundesligy vstupuje s dvoubodovým mankem na vedoucí Leverkusen.

Porýnské mužstvo před reprezentační přestávkou remizovalo 1:1 v Bochumi a po další vysoké porážce Unionu Berlín opustilo dno tabulky. „Kozli“ vyšli naprázdno v jediném z posledních čtyř ligových zápasů (1-2-1) a sebevědomí proti bavorskému velkoklubu mohou čerpat rovněž z toho, že poprvé v sezoně dvakrát za sebou neprohráli doma, shodně se přitom dostali do vedení v úvodní dvacetiminutovce.

Bayern v minulém kole přestřílel Heidenheim (4:2) a pátou po sobě jdoucí výhrou v lize drží krok se skvěle hrajícím Leverkusenem, na který má dvoubodové manko, takže pokud v předehrávce naplní pozici favorita, posune se – minimálně na několik hodin – do čela tabulky. Mnichovský tým jednu ze dvou ligových ztrát zaznamenal na hřištích soupeřů (4-1-0), RheinEnergieStadion je ale místem, kde se mu daří, ostatně to potvrzuje, že od února 2011 tam v německé nejvyšší soutěži nezaváhal (9-0-0)!

💰 Na co vsadit:

Bavorská družina na uvedenou příznivou bilanci naváže a dalším vítězstvím se posune před vedoucí Leverkusen. Nejlepší ofenziva soutěže (42) bude znovu úřadovat, čekám triumf Bayernu v handicapu.

👇 Doporučení:

 8/10

Nenalezeny žádné položky!