Čas
Kurzy
1.01
1000

1. FC Köln – Darmstadt: 1. gól/zápas: 1/1

20.04.2024 15:30,
pic

Další životně důležitý zápas má před sebou 1. FC Köln, jehož soupeřem bude Darmstadt. „Kozli“ se mohou posunout bod za barážovou příčku, zatímco nováček se po roce s nejvyšší soutěží rozloučí.

1. FC Köln podle očekávání prohrál v mnichovské Allianz Areně (0:2), překvapivě však nebyl bez šance, ostatně rozhodující branku inkasoval až po hodině hry. Porýnské mužstvo přesto zaznamenalo jedinou výhru z předchozích devíti kol (1-4-4), proto se nemůže vyhoupnout ze sestupového pásma. „Kozlům“ dává naději návrat do domácího prostředí, v němž zapsalo tři ze čtyř ligových vítězství (3-3-8).

Darmstadt prohrál rovněž s Freiburgem (0:1) a naprázdno vyšel popáté z posledních šesti kol (0-1-5), celkově vzato v sezoně jenom dvakrát neztratil a s pouhými 14 body je pouze otázkou času, kdy bude prvním sestupujícím. Hosty trápí zejména defenziva, průměrně obdržel 2.48 gólu na utkání.

💰 Na co vsadit:

1. FC Köln další klíčový duel – stejně jako před dvěma týdny s Bochumí – zvládne a udrží si reálnou šanci na záchranu. Darmstadt by se za takových okolností po roce s nejvyšší soutěží rozloučil.

👇 Doporučení:

 7/10

Nenalezeny žádné položky!