Čas
Kurzy
1.01
1000

AC Milan – Newcastle: každý z týmu dá gól – ANO

19.09.2023 18:45,
pic

Skupina F má přívlastek skupina smrti, čtyři skvělé týmy ze čtyř špičkových evropských lig znamenají obrovskou vyrovnanost, kde každý může porazit každého.

AC Milan mohl být se vstupem do nového ročníku Serie A nadmíru spokojený, až do soboty, kdy změřil síly v městském derby s Interem. Drtivá porážka 1:5 naštvala fanoušky i vedení, mužstvo pak ukázalo svým soupeřům značné mezery v defenzivě. Směrem dopředu naopak mužstvo funguje, trio Leao – Giroud – Pulišič si rychle sedlo, hráči se navíc vhodně doplňují tím, že jsou typologicky odlišní. Fotbalisté Rossoneri skórovali v každém ze čtyř soutěžních utkání v nové sezóně a v koncovce by se měli před domácím publikem prosadit i tentokrát.

Newcastle se vrací do Ligy mistrů po dvaceti letech, a celý klub je natěšený a v obrovském očekávání. Mužstvo nevkročilo do Premier League úplně podle představ, nicméně Edie Howe zbytečně nepanikaří a konečně našel optimální složení pro ofenzivní složky. Trojice Gordon – Wilson – Barnes, je nesmírně rychlá a časem se bude jejich souhra zlepšovat. Barnes přišel v létě z Leicesteru a bojuje o své místo v základu, také Gordon je v týmu něco málo přes půl roku. Všichni tři hráči ale umí branky střílet, jejich rotace bude dělat domácímu celku potíže. K tomu je potřeba připočítat dvojici Isak - Almiron, směrem dopředu tak mají Straky hodně nebezpečný mix. Jediným otazníkem je tak start Joelingtona, který je pro hosty důležitým hráčem pro středovou formaci.

💰 Na co vsadit:

Vzájemný duel nabídne vyrovnaný duel, ve kterém by se mohla urodit remíza o půli nebo na konci utkání tedy v rámci "dvojité šance", v zápase by se zároveň mohly prosadit oba týmy, ofenzivní kvality na to jednoznačně mají.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky