Čas
Kurzy
1.01
1000

Angola - Kamerun: méně než 1.5 gólu v zápasu

11.06.2024 21:00,
pic

Tahákem úterního programu světové kvalifikace v Africe je zápas mezi týmy, které reálně pomýšlí na přímý postup z prvního místa.

Po třech kolech ho drží Kamerun, který doma porazil Mauricius 3:0 a Kapverdy 4:1, mezitím na neutrální půdě v Beninu remizoval 1:1 s Libyí. Více branek v kvalifikaci daly jen Egypt s Pobřežím Slonoviny, minimálně teď by se ale měl kamerunský gólostroj zaseknout. Dosavadní soupeři lvů byli s obranou na štíru, Angola naopak na perfektní organizaci hry a pevné defenzivě staví.

Spolu s Pobřežím Slonoviny a Tuniskem jsou posledními týmy kvalifikace, které ještě neinkasovaly. Zatím to ale stačí jen na průběžné třetí místo ve skupině. Po dvou venkovních bezbrankových remízách (Kapverdy, Mauricius) se černé antilopy dočkaly prvního vítězství až ve třetím utkání doma s Eswatini a stačila jim na to jediná trefa ze druhé minuty z jediné střely na bránu.

💰 Na co vsadit:

Pokud skončí duel 0:0, nebude to překvapení. V posledních šesti vzájemných zápasech padly dohromady jen tři branky při výsledcích 1:0. I teď se urodí nejvýše jeden gól.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!