Čas
Kurzy
1.01
1000

Augsburg – Union Berlín: 1

12.04.2024 20:30,
pic

Rozdílnou sezonu prožívají Augsburg a Union Berlín. Zatímco bavorsko-švábský celek se zlepšenými výsledky posunul do horní poloviny tabulky, účastník letošního ročníku Ligy mistrů se nadále trápí.

Augsburg minulý týden padl 1:3 na půdě Hoffenheimu, podruhé za sebou nevyhrál a po pěti zápasech vyšel bodově naprázdno (4-1-0), přesto může být spokojený, neboť do 29. kola vstupuje ze sedmého místa, které bude pravděpodobně znamenat kvalifikaci do evropských pohárů. Hostitelé ve dvou ze zmíněných čtyř výher otočili nepříznivý stav a v tomto ohledu získali nejvíce bodů v soutěži (20).

Union Berlín podlehl suverénnímu Leverkusenu (0:1) a na kontě má jediné vítězství z posledních šesti vystoupení (1-2-3), proto zůstává ve druhé polovině bundesligového pelotonu. Klub z hlavního města dvakrát po sobě a ve čtyřech z předchozích pěti kol vyšel střelecky naprázdno, celkově vzato neskóroval v sezoně dokonce 15krát a disponuje druhou nejhorší ofenzivou ligy (25).

💰 Na co vsadit:

Augsburg neprohrál posledních sedm vzájemných utkání (4-3-0) a vzhledem k aktuálnímu rozpoložení předpokládám, že příznivou bilanci potvrdí. Union se potřetí v řadě ve WWK Areně neprosadí.

👇 Doporučení:

 7/10