Čas
Kurzy
1.01
1000

Azarenka V. - Garcia Car.: 1

21.09.2023 23:00,
pic

Mexická tisícovka v Guadalajaře má dnes na programu čtvrtfinálové souboje. V jednom takovém se spolu utkají Viktoria Azarenková (23.) a Caroline Garcíaová (11.). Navzdory horšímu žebříčkovému postavení bude roli papírové favoritky zastávat prvně jmenovaná Běloruska.

Azarenková je bývalou světovou jedničkou a ve svých 34 letech již velezkušenou hráčkou. Semifinalistka letošního Australian Open obhajuje semifinále rovněž v Guadalajaře. Zatím si počíná suverénně, když ve třech utkáních neztratila ani sadu. Rodačka z Minsku postupně porazila Američanku Montgomeryovou (6:1, 6:1), Ukrajinku Jastremskou (6:4, 7:6) a v osmifinále zametla i s Ruskou Kuděrmetovovou (6:2, 6:1), členkou elitní dvacítky žebříčku.

Dobrou formu bude chtít Azarenková potvrdit rovněž proti nevýrazné Garcíaové. Ta se během letošního roku propadla ze čtvrtého místa na jedenácté. Na betonech to zatím není žádná sláva. Na čtyřech akcích vypadla Francouzka hned po úvodním vystoupení, včetně US Open. V Guadalajaře musela hned na úvod otáčet ve třech setech utkání s další Běloruskou Sasnovičovou (4:6, 7:6, 6:4) a příliš přesvědčivý výkon nepodala Garcíaová ani v osmifinále proti Američance Baptisteové (7:5, 6:4), až 174. hráčce žebříčku.

💰 Na co vsadit:

Na vzájemná utkání sice vede 3:1 Garcíaová, to poslední však vyhrála 6:2 a 7:6 Azarenková. Ta se aktuálně zdá být v mnohem větší herní pohodě, což naposledy demonstrovala včera, kdy povolila jen tři gemy Kuděrmetovové. Majitelka dvou grandslamových trofejí si v Guadalajaře znovu po roce zajistí postup do semifinále.

👇 Doporučení: 

8/10

Nenalezeny žádné položky!