Čas
Kurzy
1.01
1000

Barcelona - Antwerp: handicap v zápase/Barcelona -2.5

19.09.2023 21:00,
pic

Poté, co Barcelona v posledních dvou sezonách Ligy mistrů zůstala před branami vyřazovací fáze, má před sebou jasný cíl - postoupit do osmifinále, které by navíc nemělo být konečnou.

Španělský šampion má po chudších letech chuť dokázat, že pořád patří do nejužší evropské špičky. Zatímco loni nestačil ve skupině na Inter Milán s Bayernem, letos mu los dopřál snadnější soupeře (Antverpy, Šachtar Doněck, FC Porto), jakékoliv podcenění by se mu ale nemuselo vyplatit. Čím dříve si zajistí postup, tím bude lépe pro něj a sebevědomí týmu, který v sobotní generálce doma rozdrtil Real Betis 5:0 a na pěti gólech se podílelo pět různých střelců, pochopitelně včetně Roberta Lewandowského. Po vyléčení bolavých zad se vrátil Gündogan, jehož zkušenosti se budou Barceloně hodit.

Zkušenosti s Ligou mistrů je to, co chybí hostům. Antverpy v hlavní fázi soutěže debutují, přičemž v elitním klubovém poháru se poprvé a naposledy představily v roce 1957. Belgický šampion vyřadil v play off AEK Atény, ve skupině ala narazí na soupeře na mnohem vyšší úrovni. Tým vede Mark van Bommel, který v roce 2000 vyhrál s Barcelonou Ligu mistrů jako hráč, takže dobře víc, co jeho celek čeká. Fakt, že se kvůli rekonstrukci Camp Nou bude hrát na Olympijském stadionu, není rozhodující. Daleko důležitější pro hosty je, že mají celkem početnou marodku.

💰 Na co vsadit:

Barcelona je jasným favoritem a tuhle roli potvrdí stejně jasným vítězstvím alespoň rozdílem tří branek. 👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky