1.01
1000

Barcelona - PSG: PSG vyhraje alespoň jeden poločas ANO

16.04.2024 21:00,

Dvě otočky ve skóre a pět gólů nabídla úvodní partie v Parku Princů, odkud si Barcelona odvezla vítězství 3:2. A to se ještě vůbec neprosadil obávaný Kylian Mbappé, který ani nevystřelil na bránu, což se mu v Lize mistrů nestalo dlouhé tři roky. V zápase mu statistici napočítali jeden úspěšný driblink, tři fauly a tři ofsajdy, v Barceloně tak bude mít útočník PSG enormní motivaci. Na poslední duel v katalánské metropoli má přitom ty nejlepší vzpomínky, před třemi lety tam odstřelil Barcelonu hattrickem.

Každopádně bez jeho příspěvku můžou Pařížané těžko pomýšlet na obrat. Zlomit musí také jednu nepříjemnou bilanci, když prohráli doma první zápas play off, pokaždé pak vypadli. Volný víkend ve francouzské lize jim pomohl, stejně tak jim pomůže návrat Hakimiho, který rozpohybuje pravou stranu hřiště.

Barcelona v sobotu vyhrála v Cádizu 1:0 i s osmi změnami v sestavě. Xavi šetřil opory na klíčový týden sezony, ve kterém ho čeká nejen odveta Ligy mistrů, ale také nedělní El Clasico na hřišti Realu Madrid. V úterní odvetě se musí obejít bez dvou vykartovaných zkušených hráčů - střelce vítězné branky z Paříže Christensena a záložníka Sergi Roberta.

PSG potřebuje vyhrát, aby dostalo odvetu alespoň do prodloužení, což znamená vyhrát minimálně jeden z poločasů. Utkání má k dispozici i BetBuilder.