Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!

Bayern - Arsenal: vítěz Bayern

17.04.2024 21:00,
pic

Nikdy předem neodepisujte Bayern, ať je v jakékoliv situaci a stojí proti němu soupeř v sebelepší formě. Přestože šel Arsenal do prvního čtvrtfinálového utkání na domácí půdě z pozice lídra Premier League a Mnichované po ostudné bundesligové porážce v Heidenheimu, zápas skončil nerozhodně 2:2 a to ještě Bavoři v závěru trefili tyčku.

Do odvety v Allianz Aréně tak vyběhne v lepším rozpoložení Bayern, což ještě umocnilo víkendové kolo v domácích ligách. Arsenal rupl doma s Aston Villou 0:2 a přenechal vedení v tabulce Manchesteru City. Skvěle se vyvíjející sezona se tak může během jednoho týdne zbořit jako domeček z karet, teď se ukáže, jak psychicky je silný tým a jak ho dokáže Mike Arteta připravit na klíčové zápasy. Proti Ville postavil Arteta víceméně nejsilnější sestavu, kanonýři ale byli bezzubí a v závěru dvakrát inkasovali.

Bayern si naopak doma poradil s Kolínem 2:0 a o jeden den oddálil mistrovské oslavy Leverkusenu. Každopádně teď se může plně soustředit na poslední soutěž, ve které ještě může jinak nepovedenou sezonu částečně zachránit. Tuchel musí řešit nepříjemnost na levé straně, která se mu rozpadla vinou karetního trestu Daviese a zranění Gnabryho. Řešením by mohla být dvojice Guerreiro, Coman.

💰 Na co vsadit:

Bayern v Londýně příjemně překvapil, Tuchelova taktika permanentního tlaku na krajní hráče Arsenalu slavila úspěch. Doma jsou Bavoři ještě silnější, v Lize mistrů neprohráli v Allianz Areně posledních 14 zápasů (11-3-0) a Arsenal tam v posledních dvou vzájemných duelech rozdrtili 5:1. Roli může sehrát i fakt, že kanonýři měli o den odpočinku méně. Na tiket dejte jedničku.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!