1.01
1000

Boston - Miami: vítěz Miami/+9.5 bodů

26.05.2023 02:30,

Finále Východní konference NBA nekončí. Basketbalisté Bostonu odvrátili v Miami rychlé vyřazení a snížili stav série na 1:3 na zápasy. Celtics měli namále, ve třetině prohrávali o 10 bodů, bodovou šňůrou 18:0 ale výsledek obrátili a vedení udrželi až do vítězného konce (116:99). V Bostonu věří, že se stanou prvním týmem v historii NBA, který dokáže otočit sérii ze stavu 0:3. Teď bude mít výhodu domácího prostředí, kde ale první dva duely prohrál (116:123, 105:111). Trumfy pořád drží Miami, které sice nezvládlo druhý poločas posledního střetnutí, celkově je ale v sérii na obou stranách hřiště lepší. Boston pod tlakem okolností změnil způsob defenzivy, mnohem více tlačil na hráče na perimetru, kteří pak častěji ztráceli míče. Teď je na tahu trenérský štáb Miami, který bude hledat odpověď. Každopádně na to, jak se série vyvíjí, je Boston až moc jasným favoritem pátého zápasu a vyloženě se nabízí, že hosté neprohrají více než dvouciferným rozdílem. Vsadit si můžete v široké škále handicapů.