Čas
Kurzy
1.01
1000

Bouzkova M. - Putintseva Y.: více než 20,5 gemu

01.10.2023 07:45,
pic

V čínském Pekingu startuje hlavní soutěž závěrečné ženské tisícovky. V prvním kole se spolu utkají Marie Bouzková (30. místo na žebříčku WTA) a Julija Putincevová (73.).

První polovina sezony Bouzkové vůbec nevyšla. Češka se na kurtech trápila, a dokonce se tak v dubnu odebrala nabýt ztracené sebevědomí na nižší okruh ITF, konkrétně do portugalského Oeiras, kde uhrála čtvrtfinále. Ve druhé půlce roku už je to podstatně lepší. Pražská rodačka si zahrála osmifinále Wimbledonu a po přechodu na beton došla do stejné fáze i v Montréalu. Následovalo čtvrtfinále v Cincinnati, ze kterého musela odstoupit kvůli zranění, a účast ve třetím kole US Open. Od té doby se Bouzková téměř měsíc na kurtu nepředstavila.

Putincevová platí za hodně nevyzpytatelnou hráčku. Když má den, je bývalá světová sedmadvacítka schopna trápit i velké favoritky, stejně tak ale umí horkokrevná Kazaška některé zápasy jednoduše odfláknout. V Asii si zatím nepočíná špatně. Po čtvrtfinále v Tokiu došla do semifinále v Kantonu. V Pekingu pak prolétla kvalifikací, v níž neztratila sadu jak s Britkou Burrageovou, tak i Ruskou Avanesjanovou.

💰 Na co vsadit:

Bookmakeři favorizují v premiérovém vzájemném střetnutí obou jmenovaných poměrně výrazně Bouzkovou. Tu ovšem čeká vůbec první soutěžní utkání po čtyřech týdnech. To Putincevová hraje v Asii už čtvrtý turnaj v řadě a konkrétně v Pekingu se dostala do tempa v kvalifikaci. Herní praxe je na straně Kazašky, což naznačuje, že to Bouzková nemusí mít vůbec jednoduché. Spíše než její postup doporučujeme vsadit ve vyšším kurzu raději plusko na gemy, konkrétně zdolání hranice 20,5 her.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!