Čas
Kurzy
1.01
1000

Brémy – Stuttgart: 2

21.04.2024 15:30,
pic

Naprosto rozdílnou formu mají před nedělním zápasem Werder Brémy a Stuttgart. Severoněmecký celek se propadl do spodní poloviny tabulky, naopak VfB míří za postupem do Champions League.

Brémy prohrály 0:5 v Leverkusenu a následně přihlížely mistrovským oslavám Bayeru, sami přitom posedmé v řadě nevyhrály (0-2-5), takže místo ataku pohárových příček se musí ohlížet za sebe, protože do tohoto kola vstupovaly jenom s pětibodovým náskokem na baráž. Svěřencům trenéra Oleho Wernera se přestalo dařit i doma, kde z předchozích čtyř vystoupení získali pouhý bod!

Stuttgart rozstřílel Frankfurt (3:0) a jedenáctým po sobě jdoucím utkáním bez porážky (9-2-0) drží krok s druhým Bayernem Mnichov, zároveň je velmi blízko k postupu do Ligy mistrů, když pět kol před koncem měl sedmibodový náskok na nejbližšího pronásledovatele. „Švábi“ pětkrát v řadě zvítězili venku a na hřištích soupeřů jsou třetím nejlepším týmem soutěže (27) – jako jediní tam neremizovali (9-0-5).

💰 Na co vsadit:

Hosté potvrdí skvělou venkovní formu i na Weserstadionu a další výhrou budou klepat na bránu Ligy mistrů. Posedmé za sebou se mezi střelce zapíše po 29 kolech druhý nejlepší kanonýr soutěže Serhou Guirassy (25).

👇 Doporučení:

 8/10