Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 21.7.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Bröndby - Sparta Praha: vítěz Sparta

10.07.2024 16:00,
pic

Sparta odjela na kemp do Německa, kde se ve středu střetne s dánským Bröndby a v sobotu odehraje generálku s rakouským Salcburkem.

Lars Friis zatím může být s letními výsledky týmu spokojený, český šampion dal v obou duelech tři góly, AIK Stockholm porazil 3:1 a Spartak Trnava 3:0. O šest branek se podělilo šest různých hráčů. Nástupce Briana Priskeho poslal do každého poločasu úplně jinou jedenáctku a to mu ještě chybí reprezentanti vracející se z Eura. Vitík, Kuchta, Laci a Birmančevič se připojí k mužstvu ve středu, Preciado a Haraslín později.

Letenští řeší primárně post levého stopera po ztrátě kapitána Krejčího, odchody obránce Vitíka (Fiorentina) a brankáře Vindahla (Celtic) nejsou v aktuálním přestupovém oknu s ohledem na kvalifikaci Ligy mistrů pravděpodobné.

Bröndby utekla možnost hrát o Champions League v závěrečném kole nadstavby, ve kterém doma podlehlo AGF 2:3 a přenechalo mistrovský titul Midtjyllandu. Takhle bude usilovat jen o účast v Konferenční lize a to prakticky se stejným kádrem, s jakým skončilo druhé. Mužstvo je stabilizované, sehrané, proti Spartě bude chybět určitě brankářská jednička Rakušan Pentz, jeho náhradník Mikkelsen v zatím jediném přípravném duelu inkasoval dvakrát a Bröndby prohrálo s Velje 0:2.

💰 Na co vsadit:

Česká i dánská liga začínají příští víkend, oba týmy jsou tak víceméně ve stejné fázi přípravy. Každopádně Sparta vypadá vyladěně a prostřednictvím Bröndby by mohla vrátit FC Kodaň loňské vyřazení z posledního kola kvalifikace Ligy mistrů.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!