Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, dne 9.5.2021 od 00:30 do 13:00 hod nebude z důvodu plánované údržby na straně banky dostupné elektronické bankovnictví ČSOB. K dotaci lze využít ostatní dostupné platební metody.

Č. Budějovice – Pardubice: Dvojitá šance 2-2

4.5.2021,
pic

Jihočeši před týdnem konečně utnuli dlouhou sérii bez výhry, když si přivezli tři body z Příbrami (1:0). Družina kouče Horejše ale nepředvedla výkon nic moc, navíc měla hromadu štěstí, když soupeř neproměnil pokutový kop, naopak Budějovice si pomohly standardkou. Proti rozjetým Pardubicím čeká domácí podstatně těžší zkouška, a to navzdory výhodě domácího prostředí. Nováček soutěže je už dávno zachráněný a v poslední době se prezentuje ofenzivním fotbalem, se kterým sbírá body a střílí branky. Pardubice pětkrát po sobě vstřelily v utkání minimálně dvě branky, proti Budějovicím pak mají motivaci oplatit jim lednovou porážku. Domácí se naopak v koncovce v předešlých týdnech trápili, v posledních pěti duelech hned třikrát vyšli brankově naprázdno, na vině častá rotace hráčů v základu, když se trenér snažil udělat s mužstvem všechno možné. Pardubice jsou každopádně nejpříjemnějším překvapením probíhajícího ročníku FORTUNA:LIGY a na jihu Čech předvedou další kvalitní představení, zajímavou sázka, může být výhra Východočechů v rámci dvojité šance, tedy dvojka o půli nebo na konci utkání. Zápas sledujte na Fortuna TV.

Přečíst analýzu Č. Budějovice – Pardubice: Dvojitá šance 2-2
Č. Budějovice – Pardubice: Dvojitá šance 2-2

Jihočeši před týdnem konečně utnuli dlouhou sérii bez výhry, když si přivezli tři body z Příbrami (1:0). Družina kouče Horejše ale nepředvedla výkon nic moc, navíc měla hromadu štěstí, když soupeř...

Statistiky pro zápas Č.Budějovice - Pardubice
9.5. 15:00
Č.Budějovice - Pardubice živě na O2 TV a Fortuna TV

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky