Čas
Kurzy
1.01
1000

Čepo V. – Kartal E.: 1

20.07.2024 18:00,
pic

Velkým oblíbencem nejen slovenských fanoušků se za poslední roky stal Vlasto Čepo. Srbský bijec má na Slovensku druhý domov, a tak je jasné koho požene zaplněná Aegon Aréna vpřed.

Obávaný postojář se pod širým nebem poměří s Erhanem Kartalem a oba borce zdobí skvělá bilance. El Chapo to má aktuálně 12-3, rakouský válečník 11-2.

Rodák z Noveho Sadu je i přes poslední porážku s Wawrznyiakem kurzovým favoritem, Čepo všechny své výhry získal před časovým limitem. Trochu překvapivá je pak statistika submisí, přestože je Čepo především striker, tak už čtyřikrát donutil své soupeře odklepat, což činí třetinu všech výher, zejména Rear Naked Choke má solidně najetý.

El Chapo půjde jako obvykle aktivně za soupeřem, kterého zasype obrovským počtem ran, což je obvyklý scénář. Také proto jej fanoušci milují, Čepo používá hrubou sílu, rozhodně netaktizuje a nečeká na dobrý úder.

Kartal je trochu bojovník z "dávných věků", od roku 2014 do roku 2018 držel pět let neporazitelnost. Potom přišla první porážka s Christianem Jungwirtem a téměř dvouletá pauza. V následujících letech stihl jeden zápas ročně, jeho vyzápasenost je oproti Čepovi tak výrazně nižší (3 vs 10 zápasů). V Oktagonu si odbyl premiéru předloni s Dawidem Zawadou a byla z toho druhá porážka v kariéře. Kartal je o něco menší, nicméně v postoji mimořádně nebezpečný. Fanoušci MMA se tak dočkají pořádné štípané, která by měla skončit před časovým limitem.

💰 Na co vsadit:

Vlasto Čepo bude mít výhodu „domácího prostředí“, které jej jako obvykle vybičuje k velkému výkonu. Srbský bijec svého soupeře předčí v počtu úderů, včetně těch signifikantních, v případě potřeby je schopen změnit i způsob boje a soupeře může rovněž uškrtit. V Bratislavě se každopádně vrátí na vítěznou vlnu.

👇 Doporučení:

8/10