Čas
Kurzy
1.01
1000

České Budějovice – Litvínov: více než 5.5 gólů v zápasu

22.02.2024 17:30,
pic

V rámci 48.kola extraligy se utkají tabulkoví sousedé. Sedmý Motor ztrácí na šestý Litvínov jediný bod. Duel je klíčový i především ke čtvrtému místu, které zaručuje čtvrtfinále play off. Budějovice ztrácí na čtvrtou Kometu dva body, Verva bod jeden, ačkoliv mají oba mančafty o zápas odehraný více než Brno.

Po divokém duelu ve Vítkovicích, který zvládl 7:5, hostil Motor doma předposlední Mladou Boleslav. Jihočechům se však na kanonádu v Ostravě navázat nepodařilo a s Bruslaři padli 0:1 i přesto, že na střely na branku zvítězili drtivě 34:13. Za poslední dva domácí zápasy Budějovice vstřelily jediný gól. Pokud chce Motor pomýšlet na první čtyřku, bude muset začít proměňovat své šance.

Hostující Litvínov z posledních pěti zápasů vytěžil pouze čtyři body, inkasoval v nich celkem 22 branek a zvítězil pouze v Mladé Boleslavi. Aktuálně tak má Verva velký problém v obraně a ani její brankáři neoplývají zrovna nejlepší formou. V posledním kole, ačkoliv byli střelecky aktivnější, svěřenci Karla Mlejnka i díky třem přesilovkovým trefám Třince na svého soupeře nestačili a padli 5:2.

💰 Na co vsadit:

Vzhledem k postavení obou týmů a důležitosti zápasu se dá očekávat vyrovnaný duel. V posledních pěti venkovních utkáních Litvínova padlo vždy v základní hrací době minimálně 5 branek. Na tiket tak volíme sázku na vyšší počet vstřelených gólů.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!