Čas
Kurzy
1.01
1000

Dortmund – Mönchengladbach: 1. gól/zápas - 1/1

25.11.2023 15:30,
pic

Sobotní odpoledne nabídne zápas obou Borussií, Dortmund chce ukončit čekání na výhru proti Mönchengladbachu. BVB se doma ve vzájemných střetnutích daří – desetkrát po sobě ve všech soutěžích s „Hříbaty“ neztratilo a v polovině z tohoto výčtu navíc rovněž udrželo čisté konto.

Dortmund po výprasku s Bayernem Mnichov (0:4) neudržel vedení ve Stuttgartu a po porážce 1:2 má z předchozích tří ligových vystoupení na kontě jediný bod, po roce přitom v lize prohrál dvakrát za sebou. Družina trenéra Edina Terziće kvůli tomu ztratila kontakt s čelem tabulky a do tohoto kola vstupovala s desetibodovým (!) mankem na vedoucí Leverkusen. Die Schwarzgelben se ztrátám nevyhnuli ani v Signal Iduna Parku, kde po šesti vystoupeních průměrně získali 2,17 bodu na zápas.

Jestliže domácí reprezentační přestávku uvítali, Gladbach by nejraději hrál dál, protože po vítězství 4:0 nad Wolfsburgem poprvé od dubna bodoval třikrát v řadě (2-1-0), čímž si upevnil pozici ve středu tabulky. Die Fohlen pouze jednu ze čtyř ligových porážek zapsali na hřištích soupeřů, hned třikrát si tam ale rozdělili body se soupeřem – venku jsou nejčastěji remizujícím týmem Bundesligy (spolu s Mainzem).

💰 Na co vsadit:

Ve vzájemných střetnutích jsme však nerozhodný výsledek nezaznamenali od února 2013 a to se ani v tomto zápase nezmění – Dortmund potvrdí příznivou domácí bilanci s Gladbachem a vyhraje.

👇 Doporučení:

 7/10

Nenalezeny žádné položky!