Čas
Kurzy
1.01
1000

Düsseldorf – Bochum: 1

27.05.2024 20:30,
pic

Německá nejvyšší soutěž pravděpodobně v ročníku 2024/25 přivítá tři nováčky, Fortuna Düsseldorf totiž v odvetě baráže o 1. Bundesligu bude hájit třígólový náskok z Bochumi. Pokud svěřenci trenéra Daniela Thiouneho postoupí, stanou se prvním úspěšným druholigistou baráže po pěti letech.

Düsseldorf se ve čtvrtečním úvodním zápase dostal do brzkého vedení po vlastní brance Philippa Hofmanna a následně si dvěma góly po změně stran vypracoval značný náskok do domácí odvety. Fortuně před klíčovým soubojem nahrává skutečnost, že v Merkur Spiel-Areně vyhrála posledních šest utkání a z toho čtyřikrát triumfovala s čistým kontem. Dokáže se po čtyřech letech vrátit mezi německou elitu?

Bochum zmíněným nezdarem potvrdila nevydařený závěr sezony, momentálně třikrát za sebou prohrála a vždy inkasovala nejméně třikrát. Právě defenziva je výraznou slabinou hostujícího mužstva, které v ročníku jenom čtyřikrát udrželo čisté konto a do Düsseldorfu cestuje s vědomím, že v předchozích pěti zápasech shodně inkasovalo 2+ branky. Sebevědomí družiny kouče Heika Butschera nepomůže ani fakt, že VfL bylo venku děleným nejhorším týmem 1. Bundesligy (10).

💰 Na co vsadit:

Düsseldorf využije lepšího rozpoložení a na venkovní výhru naváže před vlastními fanoušky, díky čemuž Bochum vystřídá v nejvyšším patře německého fotbalu.

👇 Doporučení:

 7/10