Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Eintracht Frankfurt – Augsburg: Dvojitá šance: 0-0

19.04.2024 20:30,
pic

Důležitý souboj pro postup do evropských pohárů se odehraje mezi Eintrachtem Frankfurt a Augsburgem. „Orli“ drží klíčovou šestou příčku, na soupeře však mají jenom tříbodový náskok.

Frankfurt minulý týden prohrál 0:3 ve Stuttgartu a sérii bez vítězství prodloužil na čtyři zápasy (0-2-2), proto se jeho náskok na šestém místě, které jako poslední s jistotou garantuje postup do pohárové Evropy, ztenčil na pouhé tři body. Hesenskému mužstvu alespoň nahrává, že tři ze zbývajících pěti kol odehraje v Deutsche Bank Parku, kde pouze jednou na ligové scéně vyšlo naprázdno (6-7-1).

Augsburg zvládl střetnutí s Unionem Berlín (2:0) a zaznamenal pátou výhru z uplynulých sedmi vystoupení (5-1-1), čímž si upevnil pozici ve středu tabulky a dokonce se zapojil do boje o evropské poháry, když pět kol před koncem ztrácí na nejlepší šestku tři body. Hosté se zlepšili i na půdách soupeřů a do Frankfurtu cestují s vědomím, že venku prohráli jenom dva z minulých osmi zápasů (3-3-2).

💰 Na co vsadit:

Eintracht je s 12 nerozhodnými výsledky nejčastěji remizujícím týmem soutěže (spolu s Bochumí) a vzhledem k rozpoložení obou celků by mě nepřekvapilo, kdyby si rozdělil body i s Augsburgem. Na tiket bych volil remízu prostřednictvím mé oblíbené „dvojité šance“.

👇 Doporučení:

 7/10

Nenalezeny žádné položky!