Čas
Kurzy
1.01
1000

Eintracht Frankfurt – Stuttgart: Oba týmy dají gól - ANO

25.11.2023 18:30,
pic

Šest bodů před vzájemným zápasem odděluje Eintracht Frankfurt a Stuttgart, překvapivě však má navrch hostující celek. Dokáží svěřenci trenéra Dina Toppmöllera pohárového konkurenta porazit?

Výkony a výsledky Frankfurtu mají v posledních týdnech stoupající tendenci a to se potvrdilo i v Brémách, kde po hodině hry dotáhl dvougólové manko a remízou 2:2 prodloužil sérii bez porážky na sedm utkání ve všech soutěžích (5-2-0). Eintracht od začátku sezony v lize jedinkrát vyšel naprázdno, díky čemuž uzavírá pohárové příčky, brzdí ho ale časté bodové dělby, ostatně po 11 kolech byl se šesti nerozhodnými výsledky nejčastěji remizujícím týmem Bundesligy (spolu s Bochumí).

Stuttgart zásluhou uzdraveného nejlepšího střelce soutěže Serhoua Guirassyho otočil nepříznivý stav proti Borussii Dortmund a po výhře 2:1 vstupoval do tohoto kola z průběžného třetího místa. Švábský celek dvě ze tří porážek v ročníku zaznamenal venku, navzdory tomu však na hřištích soupeřů zapsal více ligových vítězství (3) než za celou sezonu 2022/23 (2), ve které se zachraňoval až v baráži.

💰 Na co vsadit:

V předchozích sedmi vzájemných zápasech se prosadily oba týmy a to samé očekávám i tentokrát.

👇 Doporučení:

 8/10

Nenalezeny žádné položky!