Čas
Kurzy
1.01
1000

FC Ballkani - Plzeň: 1

30.11.2023 18:45,
pic

Plzeň má už postup do další fáze Konferenční ligy jistý, navíc po skvělé šňůře čtyř výher v řádě.

Nepříjemnou komplikací je každopádně přeložení zápasu z Kosova do Albánie, což je problém především pro fanoušky, kteří už měli koupení letenky, případně ubytování. Hráči naopak dostanou záruku, že se bude hrát na dobrém terénu, hráčům tak nehrozí zbytečné zranění. Kouč Koubek má v hlavě rotaci sestavy, tým potřebuje zabrat hlavně o víkendu v Ostravě, což je náročná štace. Šanci by tak mohli dostat někteří hráči z lavičky, případně mladší hráči aby nabrali cenné zkušenosti. Mezi třemi tyčemi by se mohl například objevit Baier. Plzni začala trochu haprovat defenziva, v posledních šesti soutěžních zápasech udržela čisté konto jen jednou. Rovněž v koncovce se tým trochu trápí, v rámci evropskcýh pohárů skóroval pětkrát, což není ve čtyřech duelech bůhvíco.

Kosovský celek má naopak o motivaci postaráno, tým bojuje o udržení se v soutěži a k tomu potřebuje nutně zvítězit. V Tiraně bude mít velkou podporu, byť fanoušci musí cestovat do jiné země, přijdou se podívat ale i místní. Ballkani je aktuálně v solidní formě, v předešlých pěti zápasech neprohrálo, když zaknihovalo čtyři výhry a jednu remízu. Právě zlepšená koncovka by měla dodat mužstvu sebevědomí, Ballkani se potlačí do ofenzivy od úvodních minut, do šancí se bude dostávat. Dobro fazónu má v posledních týdnech Gripshi, velkou výhodou mužstva jeale fakt, že skórovat může prakticky kdokoliv. Ballkani je na tom dobře individuálně, hráči jsou rádi na míči, hlavní roli v zápase by ale měla sehrát už zmíněná motivace, a ta je na straně “domácích”.

💰 Na co vsadit:

Kosovský celek v první vzájemném utkání v Plzní prohrál 0:1, ale držené míče měl vyšší, tentokrát se role výsledkově obratí a o gól zase zvítězí domácí.

👇 Doporučení:

7/10