Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, vklad prostřednictvím Unicredit bude mimo provoz od 26.9.20 22:00 do 27.9.20 10:00 z důvodu plánované odstávky služby na straně banky. Pro dotaci můžete využít jinou banku nebo platební kartu.
Zavřít
Vážení klienti, online vklady prostřednictvím Mbank budou dne 27.09.2020 v čase 02:00- 09: 00 nedostupné. Ostatní platební metody jsou plně dostupné.
Zavřít
Vážení klienti, dne 27.09.2020 od 01:30 do 10:00 hod. je na straně Komerční banky omezeno dálkové ověření identity. V případě, že se chystáte dokončit registraci touto cestou, vyčkejte na ukončení omezení, Děkujeme za pochopení.

FC Köbenhavn – Basaksehir: oba dají gól – ANO

3.8.2020,
pic

Dánský celek bude v odvetě dohánět jednobrankové manko z Turecka (0:1). To je velice ošidný výsledek, domácí tým musí skórovat minimálně jednou (spíš dvakrát), a přitom dbát na čisté konto. Nulu vzadu přitom udrží Kodaň jen stěží, Basaksehir je novopečený turecký mistr, který si aktuálně drží sérii osmnácti soutěžních utkání v řadě (liga + poháry), ve kterých vstřelil alespoň jednu branku. Dát gól bude hlavním cílem hostů i tentokrát. Basaksehir táhnou v koncovce hráči jako Demba Ba nebo Enzo Crivelli, góly ale umí dávat i další hráči jako Visca a spol. Turecký celek je navíc velezkušené mužstvo, kde je hodně hráčů po třicítce, do Turecka se pak přesunuli z mnohem větších klubů. Turecká liga navíc skončila teprve 26. července, mužstvo tak nemělo čas ztratit kondici. Rovněž dánská liga se hraje, ale Kodaň v posledních čtyřech duelech příliš nezářila, bilance (2-1-1) je jen průměrná, obě vítězství pak byly jen o gól. Odveta je poměrně otevřenou záležitostí, nicméně hosté branku vstřelí, což jim bude stačit na postup. Doma by se měli gólově prosadit i domácí, rovněž kurz na variantu oba týmy vstřelí branku není špatný.

Nenalezeny žádné položky!


🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky