Čas
Kurzy
1.01
1000

Fernandez L.A. - Kenin S.: Více než 21,5 gemu

21.09.2023 21:00,
pic

Ve čtvrtfinále podniku WTA 1000 v Guadalajaře na sebe narazí dvě hráčky, které zatím procházejí turnajem bez výraznějšího škobrtnutí. O semifinále zabojují Leylah Fernandezová (74. místo na žebříčku) se Sofií Keninovou (53.) a k vidění by mohl být vyrovnaný souboj.

Jednadvacetiletá Fernandezová, zdá se, konečně opět nalezla ztracenou formu. Finalistka předloňského US Open a někdejší světová třináctka, jež momentálně působí až v osmé desítce světového pořadí, má v Mexiku na dosah premiérové letošní finále. V Guadalajaře ukončila sérii tří porážek v řadě a postupně zametla s Američankou Muhammadovou (6:1, 6:3), Belgičankou Mertensovou (6:3, 6:4) i rozjetou Navarrovou (6:2, 6:3), další soupeřkou z USA.

Ústup ze slávy prožila i Keninová. Vítězka Australian Open z roku 2020 klesla ze čtvrtého místa žebříčku až do jeho páté stovky. Momentálně se dere zpátky vzhůru. Minulý týden si čtyřiadvacetiletá Američanka zahrála v San Diegu první finále po třech letech. Dobrou formu potvrzuje rovněž v Guadalajaře, kde postupně přehrála Kanaďanku Zhaovou (6:4, 6:3), Ukrajinku Kalininovou (6:2, 7:6) a v souboji grandslamových šampionek i Lotyšku Ostapenkovou (6:4, 7:5).

💰 Na co vsadit:

Duel dvou solidně rozehraných tenistek slibuje dramatickou a vyrovnanou podívanou, o čemž ostatně svědčí i kurzy na postup. Tipovat vítězku je v tomto případě složité. Mnohem lákavěji se jeví sázka na vyšší počet odehraných gemů.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!