Čas
Kurzy
1.01
1000

Feyenoord - Celtic: každý z týmů dá gól ANO

19.09.2023 21:00,
pic

Žádný z aktérů dnešního zápasu na stadionu De Kuip v Rotterdamu nebyl ještě na světě, když se oba celky střetly v roce 1970, přesto více než 52 let starý duel bude v jejich myslích rezonovat, zejména fotbalistů Feyenoordu. Nizozemský klub tehdy ve finále Evropského poháru (předchůdce Ligy mistrů) porazil právě Celtic a získal svoji nejcennější trofej.

Teď se Feyenoord vrací do milionářské soutěže po šesti letech a ve skupině s Atléticem Madrid bude bojovat o druhé postupové místo s Laziem Řím a Celticem. Formu naladil ideálně, v Eredivisie vyhrál poslední tři zápasy a soupeře přitom vůbec nešetřil (6:1, 5:1, 6:1); v sobotním zápase s Heerenveneem se poprvé od svého přestupu ze Slavie prosadil z pozice střídajícího hráče Ondřej Lingr. Také dnešní duel začne zřejmě na lavičce, byť týmu bude chybět distancovaný útočník Santiago Giménez, který se v na podzim trefil již šestkrát.

Také Celtic v úvodu ligové sezony válí a po pěti kolech se usadil na čele tabulky s bilancí 4-1-0. Jenže už také stihl nečekaně vypadnout z Ligového poháru. Každopádně prioritou je Liga mistrů, ve které se při svých dvou posledních účastech ve skupinách zmohl na jedinou výhru a ve 12 zápasech inkasoval 34 gólů!

💰 Na co vsadit:

Výsledky vzájemných zápasů budou pro postupové ambice týmů klíčové. Celtic má proti nizozemských soupeřům v evropských pohárech kladnou bilanci (8-2-7) stejně jako Feyenoord se skotskými soky (6-2-2). Forma obou celků pak naznačuje, že se dnes trefí oba.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky