Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Fiorentina – Plzeň: -2,5 branky

18.04.2024 18:45,
pic

Poslední český pohárový zástupce uhrál před týdnem v rámci Konferenční ligy ve Štruncových sadech bezbrankovou remízu s Fiorentinou, do odvety tak jde stále se šancí postoupit do semifinále EKL.

Viktorka si před čtvrtečním duelem ve Florencii zvedla sebevědomí, když dokázala o víkendu porazit pražskou Slavii (1:0) po velmi dobrém výkonu. Zejména defenziva mužstva šlape jako hodinky, a kouč Koubek nemá žádný důvod měnit něco co funguje.

Také v Itálii bude český tým spoléhat na poctivou obranu celého mužstva, počínaje útočníkem Chorým, který je hodně cítit na obou stranách hřiště. Západočechům výrazně pomáhá jak při obranných standardkách, tak při těch ofenzivních patří mezi největší hrozby a hráče, kteří mohou skórovat. Těch má bohužel Plzeň v poslední době pomálu, pouze vytáhlý útočník a záložník Šulc si drží ustálenou střeleckou fazónu.

Fiorentina toho v prvním utkání příliš nenabídla, italský klub sice dominoval na míči, ale příliš šancí si nevytvořil. To je obrázek dobře známý i ze Serie A, kde se mužstvo už nějaký ten pátek trápí. Barák a spol. se na každý góly strašně nadřou. Jen výjimečně se mužstvo dokáže prosadit v koncovce dvakrát, většinou to končí u jedné vstřelené branky.

Bývalý reprezentant Belotti, se od svého zimního příchodu z AS Řím nemůže dostat do formy (v lize jedna branka). Žádný "gólostroj" se strany domácích tak nelze očekávat. Fiorentina si je dobře vědoma, že narazí na takticky vyspělého protivníka a bude ráda za jakýkoliv výsledek, který ji zajistí postup.

💰 Na co vsadit:

Podobně jako v prvním klání (0:0) nelze očekávat vyšší počet branek v utkání, hosté budou hrát ze zabezpečené obrany a brnkat domácím na nervy. Vzhledem k střelecké formě domácích z posledních týdnů se méně branek v utkání nabízí. Další možností je remíza o půli.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!