Čas
Kurzy
1.01
1000

Freiburg – Darmstadt: 1

25.11.2023 15:30,
pic

Ukončit čekání na výhru se pokusí Freiburg a Darmstadt. Bádenský celek chce udržet krok s pohárovými příčkami, zatímco nováček se po 11 kolech nacházel těsně nad sestupovým pásmem.

Freiburg před dvěma týdny prohrál 1:3 v Lipsku a z posledních tří ligových vystoupení si připsal jediný bod, přesto zůstává těsně za místy zaručujícími postup do evropských pohárů, momentálně má čtyřbodové manko na sedmý Eintracht Frankfurt. „Brazilcům z Breisgau“ jistě prospěje návrat do domácího prostředí, v němž třikrát po sobě neprohráli (2-1-0) a získali tam většinu (10) z celkových 14 bodů.

Darmstadt bezgólovou remízou s Mainzem sice ukončil sérii tří porážek v řadě, přesto s pouhými osmi body po 11 kolech trávil reprezentační přestávku těsně nad barážovou příčkou. Bundesligový nováček potřebuje zapracovat hlavně na obraně, po osmibrankovém výprasku v Allianz Areně disponuje nejhorší defenzivou soutěže (32) a venku průměrně inkasoval neuvěřitelných 3,6 gólu na zápas.

💰 Na co vsadit:

Freiburg potvrdí příznivou domácí bilanci a proti Darmstadtu si zapíše tři body, díky čemuž se udrží v kontaktu s pohárovými příčkami. Na tiket patří jednička.

👇 Doporučení:

 8/10