Čas
Kurzy
1.01
1000

Freiburg – Mainz: 1

21.04.2024 19:30,
pic

Program 30. bundesligového kola uzavře střetnutí Freiburgu s Mainzem. „Brazilci z Breisgau“ poslední dobou na vlastním hřišti pravidelně ztrácí, hosté jsou zase jediným týmem bez výhry na půdě soupeře.

Freiburg před týdnem naplnil pozici favorita v Darmstadtu a v předchozích pěti kolech pravidelně střídá venkovní výhru s domácí porážkou, navzdory tomu si drží šanci na opětovný postup do evropských pohárů, když na začátku tohoto kola měl tříbodové manko na šestý Eintracht Frankfurt. Bádenský celek potřebuje konečně zabrat doma, kde v lize na jaře pouze jednou zvítězil (1-3-3).

Mainz ve druhém poločase otočil nepříznivě se vyvíjející duel s Hoffenheimem (4:1) a počtvrté za sebou bodoval (3-1-0), čímž se výrazně přiblížil k záchraně, přestože se stále nachází na barážové příčce, na dohled však má hned několik soupeřů. Falcký tým ale v letošním ročníku sráží skutečnost, že jako jediný nevyhrál venku a se ziskem sedmi bodů tam byl po 29 kolech nejhorší (spolu s Bochumí).

💰 Na co vsadit:

Freiburg ukončí domácí trápení a výhrou nad Mainzem se udrží ve hře o pohárovou Evropu. Hosté nadále zůstanou na barážové pozici.

👇 Doporučení:

 7/10