Čas
Kurzy
1.01
1000

Friedsam A.L. - Kvitova P.: 2 / + 17,5 gemu

25.09.2023 13:00,
pic

Poprvé od nezdaru ve druhém kole US Open se na kurtech představí Petra Kvitová (14. místo na žebříčku WTA). Dvojnásobná wimbledonská šampionka vstoupí do podniku v čínském Ning-pu utkáním s německou kvalifikantkou Annou-Lenou Friedsamovou (114.).

Kvitová ovládla na přelomu března a dubna tisícovku v Miami. Další titul přidala o čtvrt roku později na trávě v Berlíně. Od osmifinále Wimbledonu už toho ale rodačka z Bílovce tolik neodehrála. V Montréalu vypadla v osmifinále se Švýcarkou Bencicovou, v Cincinnati pak ve druhém kole s osmnáctiletou krajankou Noskovou, ačkoliv měla set a brejk k dobru.

Pozitivně nemohla bývalá světová dvojka hodnotit ani vystoupení na závěrečném sezonním grandslamu v New Yorku. Ve druhém kole US Open podlehla ve dvou setech vracející se Dánce Wozniacké, pro kterou šlo o první grandslam od Australian Open 2020.

V Ning-pu, kde je Kvitová druhou nejvýše nasazenou účastnicí, bude z logiky věci patřit k hlavním favoritkám na zisk trofeje. V úvodním kole natrefí na rovněž zkušenou devětadvacetiletou Friedsamovou, která už se stačila příjemně rozehrát a sžít s podmínkami v kvalifikaci. Sadu v ní neztratila s domácí Ren ani bývalou světovou devětadvacítkou Ukrajinkou Volodkovou.

💰 Na co vsadit:

Kvitová je zcela po právu vnímána jako velká papírová favoritka. Poslední soutěžní utkání na druhou stranu odehrála skoro před měsícem, a tak nemůže být o nějaké herní praxi ani řeč. České lvici by mohlo nějakou dobu trvat, než se takříkajíc dostane do zápasu. První kola bývají po pauzách zrádná. Kurz na postup Kvitové proto doporučujeme výrazně navýšit i tipem na 18 a více odehraných gemů.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!