Čas
Kurzy
1.01
1000

Gelnarová H. – Dostálová M.: vítěz Gelnarová

22.06.2024 20:00,
Autor: Esports
pic

Až se červnový Clash of the Stars 8 rozjede v plné síle, v Ostravě budou všechny zraky upřené na jedno z nejočekávanějších střetnutí večera – souboj mezi Hankou Gelnarovou a Michaelou Dostálovou. Tento zápas slibuje nejen sportovní drama, ale i pořádnou dávku adrenalinu a sportovního vzrušení, jakou lze zažít jen na opravdu velkých akcích. Duel Hanky s Míšou loni na Clashi 6 zhatilo zranění Gelnarové, nyní už by mu ale nemělo nic stát v cestě.

Gelnarová na Clash of the Stars

Hanka Gelnarová, známá pod přezdívkou "KrutoHanka", je nejen influencerkou, ale i vášnivou bojovnicí, která ve své kariéře na Clash of the Stars již ukázala své schopnosti. Její agresivní styl a schopnost udržet si chladnou hlavu pod tlakem, z ní činí strach vzbuzující soupeřku. Dokáže tvrdě útočit i bránit. Pro její emocionální a výbušnější povahu by nebylo od věci uvažovat nad sázkou na ukončení zápasu K. O.

Dostálová na Clash of the Stars

Na druhé straně ringu stojí Michaela Dostálová, přezdívaná "Miss Problem". Její zkušenosti v MMA jsou dobře zdokumentovány a její technická dovednost a metodický přístup k boji jí dávají jedinečnou výhodu. Míša je především fantastická zemařka, která má černý pásek v BJJ a na zemi by si poradila v rámci COTS s kýmkoliv, včetně většiny mužů. Zápas se pojede ale podle pravidel undergroundu, což znamená omezení její největší přednosti. V postoji to je o poznání horší, na druhou stranu, razanci nahrazuje přesností a schopností využít každé chyby soupeřky.

Sázení na Clash of the Stars

Pro sázkaře a fanoušky, kteří plánují vsadit si u Fortuny, je důležité sledovat poslední tréninková videa obou zápasnic. Ta mohou nabídnout cenné náhledy do jejich aktuální formy a strategie pro nadcházející zápas. Clash of the Stars v Ostravě bude žít každým úderem, kopem a taktickým manévrem, které tyto dvě bojovnice předvedou.

Očekávané klání nabízí řadu sázkových příležitostí – od výherce zápasu po specifické události, jako jsou metody vítězství a počet kol. Užij si očekávaný MMA zápas v Ostravar aréně, který určitě bude stát za to!

💰Na co si vsadit :

Ačkoliv jsou obě zápasnice pro zaryté fanoušky Clashe známými tvářemi, velkou favoritkou zápasu je Gelnarová. Dostálová ale v minulosti ukázala, že má historii v bojových sportech, což se rozhodně nezapomíná. Zápas tak může být mnohem vyrovnanější než napovídají kurzy, věříme však v triumf "KrutoHanky".

👇 Doporučení:

7/10

Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. 1 2 více datum
Hana "KrutoHanka" Gelnarová - Michaela "Miss Problem" Dostálová 23724 Clash of the Stars 8
1.18 4.39 +7 22.06. 20:00