Čas
Kurzy
1.01
1000

Hoffenheim – Augsburg: 1

07.04.2024 15:30,
pic

Opačný průběh sezony prožívají Hoffenheim a Augsburg. Koncernový celek se po vydařeném startu propadl za pohárové příčky, na které se zlepšenými výsledky po zimní přestávce dotahuje soupeř.

Hoffenheim po většinu utkání na půdě vedoucího Leverkusenu vedl, náskok však těsně před závěrečným hvizdem ztratil a nakonec po gólu z nastaveného času prohrál 1:2. TSG vyšlo naprázdno potřetí v řadě a potvrdilo tím pokračující výkonnostní propad, zlepšení před vlastními fanoušky přitom není na obzoru, protože tam ve 13 ligových zápasech bralo pouze stejný počet bodů.

Augsburg pro změnu neudržel vedení nad 1. FC Köln a remízou 1:1 ukončil sérii čtyř po sobě jdoucích vítězství, přesto může být spokojený, neboť do tohoto kola vstupoval ze sedmého místa, jež pravděpodobně bude znamenat postup do evropských pohárů! Bavorsko-švábský celek dvakrát za sebou oslavil výhru na hřištích soupeřů, to je přitom stejný počet jako předtím od začátku ročníku.

💰 Na co vsadit:

Hoffenheim opanoval předešlá tři domácí střetnutí s Augsburgem a příznivou vzájemnou bilancí potvrdí i v neděli odpoledne. TSG vyhraje a ukončí třízápasové čekání na bodový zisk.

👇 Doporučení:

 7/10