Čas
Kurzy
1.01
1000

Hr. Králové – Plzeň: 2

25.11.2023 15:00,
pic

Oba celky během reprezentační přestávky nezahálely, Hradec Králové sehrál modelové utkání s jednadvacítkou 1:4, Plzeň naopak zaknihovala důležité vítězství v Olomouci v rámci MOL Cupu (3:1).

Postup v poháru byl pro Západočechy jasným cílem, mužstvo ukázalo kvalitu i bez reprezentantů (Staněk, Chorý) a zraněných (Durosinmi, Vydra), což je hodně cenné. Větší herní prostor dostali hráči z lavičky, do branky se postavil opět mladý Baier, který potvrzuje velký potenciál. Na Hradec hosté ale vyrukují jako obvykle se Staňkem a Chorým, což jsou dva klíčoví hráči na obou stranách hřiště. Pro Plzeň hovoří dobrá produktivita, oproti domácím celku zaznamenala dvojnásobný počet branek (33). Standardky a lepší individuální technika jsou hlavni zbraní Viktorky ve vzájemném duelu, trenér Koubek navíc své bývalé svěřence dokonale zná a ví, kde domácí „tlačí bota“.

Poslední zápasy Hradce v lize nebyly zrovna pohledné, v duelech padalo málo branek, mužstvo se soustředilo především na defenzivu. Podobný plán budou mít Východočeši i tentokrát, směrem dopředu je personální vyprázdněnost, při absenci Krejčího chybí góloví hráči. V posledním kole se sice trefil konečně Vašulín, i tak je nejlepším střelcem týmu krajní obránce Horák (3). Mužstvo během pauzy pracovalo na zlepšení koncovky, nicméně týmu chybí větší kreativita, což se nedá natrénovat. Trápení Hradce v koncovce tak bude pokračovat až do konce podzimu, a přestože v posledních dvou zápasech domácí s Plzní neprohráli (zásluha Koubka), tentokrát to na bodový zisk nevypadá.

💰 Na co vsadit:

Plzeň je papírovým favoritem utkání, na tiket patří dvojka. Atraktivní kurz je i na výhru hostů s čistým kontem. Za Viktorii by se mohl trefit Chorý.

👇 Doporučení:

6/10