Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně ČSOB nebudou v období od 25.9.22 00:00 do 06:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně mBank nebudou v období od 25.9.22 02:00 do 10:00 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.

Hradec Králové – Bohemians 1905: 2

16.7.2021,
pic

Jediným nováčkem FORTUNA:LIGy v nadcházejícím ročníku jsou Východočeši. Cílem týmu je jednoznačně záchrana, ale nebude to nic jednoduchého, díky přestavbě stadiónu odehrají „Votroci“ své domácí zápasy v Mladé Boleslavi. Hradec v létě angažoval zkušeného kouče Koubka, což je dobrá volba, limitem jsou každopádně finance. Hradec si nemůže dovolit žádné drahé posily, což potvrzuje i příchod hráčů v letním období (Harazim, Fendrich, Kodeš, Trávníček, Hlavsa, Firbacher, Jukl), v řadě případů se jednalo pouze o návrat z hostování. Hradec bude mít potíže především v koncovce, s výjimkou Vašulína nemá ve svém středu příliš gólových hráčů. Bohemka naopak hlásí další velká jména, ke Klokanům v létě zamířila zkušenost v podobě Jana Kovaříka (Plzeň) a Jana Chramosty (Jablonec). Oba dva mohou mít na hru Pražanů obrovský vliv, levá noha Kovaříka patří mezi nejlepší v lize, z jeho centrů by měl zbytek týmu těžit. Jan Chramosta je pak patrně nejméně doceněným útočníkem v soutěži, pokud je zdravotně v pořádku, může díky svým rychlostním předpokladům zle zatápět komukoliv. K tomu je potřeba přičíst příchody Fulneka (Boleslav) s Novým (Příbram), Bohemka by se tak směle mohla přihlásit do boje o první šestku. Doma je tým velice silný, pokud se zvedne i venku není to nic nereálného. Na neutrální půdě proti nováčkovi soutěže mohou hosté vstoupit do nového ročníku vítězně. Utkání sledujte na Fortuna TV.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky