Čas
Kurzy
1.01
1000

Hradec Králové - Litvínov: Méně než 5,5 gólu

27.09.2023 18:00,
Autor: Esports
pic

Středeční extraligové kolo zpestří atraktivní souboj mezi Hradcem Králové a Litvínovem. Oba celky neprožívají vůbec špatný začátek nové sezony. V tabulce jsou sousedy: Hradec je čtvrtý se ziskem osmi bodů, Litvínovu, který nasbíral o bod více, patří třetí pozice.

Chemici sice vstoupili do aktuálního ročníku vysokou porážku na ledě ambiciózních Pardubic v poměru 1:5, pak ale doma přehráli Plzeň v poměru 4:2, zvítězili na ledě Komety Brno (3:2) a naposledy si doma poradili s Libercem (4:1).

Hradečtí jsou na tom podobně. Na úvod sezony zvítězili v Brně jasně 4:0 a na úvodní vítězství navázali v domácím duelu s Libercem, který porazili v poměru 5:3. Doma ovšem po nájezdech podlehli Mladé Boleslavi 1:2, a pak v prodloužení padli na ledě Českých Budějovic (také 1:2).

💰 Na co vsadit:

Byť obě mužstva mají velmi slušnou ofenzivní sílu, ve vzájemných zápasech mnoho gólů nepadá. V posledních osmi extraligových střetnutích mezi hokejisty Hradce Králové a Litvínova totiž padlo více než pět branek pouze jedinkrát. Výsledky posledních tří duelů pod Bílou věží? 3:0, 3:0, 3:0. Tady není o čem. Na tiket posíláme minusko na 5.5 branek v utkání, odvážlivci mohou zkusit i nižší hranici.

👇 Doporučení: 

8/10

Nenalezeny žádné položky!