1.01
1000

Hr.Králové - Teplice: méně než 2.5 gólu v zápasu

25.05.2024 18:00,

V poločase semifinále play off o evropské poháry vede Hradec Králové nejtěsnějším rozdílem 1:0, který mu zajistil v 87. minutě střídající Koubek.

Votroci vyhráli třetí vzájemný zápas stejným výsledkem a Teplice si musí drbat hlavu, protože branku inkasovaly při vlastní přesilovce. Východočeši dohrávali bez vyloučeného Harazima, v odvetě jim bude chybět ještě vykartovaný Kučera, což jsou dva záložníci.

Trenér Horejš má ale kam sáhnout, v Teplicích třeba vůbec nenasadil veterána Krejčího, vůbec hradecká základní sestava byla hodně mladá, od začátku nastoupilo osm hráčů narozených v novém tisíciletí. Tým je tak hodně perspektivní a pod Horejšem se na jaře zvedl. Z posledních jedenácti utkání má bilanci 7-2-2, přičemž prohrál jen s dvojicí pražských "S", pětkrát přitom udržel čisté konto.

Také Teplice se prezentují sympaticky, po letech záchranářských bojů dohrávají sezonu konečně v klidu, jejich forma je ale kolísavá. Byť Liberec porazily ve čtvrtfinále v obou duelech, předtím vyhrály ze sedmi kol jen jednou.

Ve vzájemných duelech góly nepadají a platit to bude také v odvetě. Domácí se nikam nepoženou, hosté budou jejich obranu složitě dobývat a pokud se netrefí kanonýr Fila, těžko ho kdo zastoupí.