Čas
Kurzy
1.01
1000

Hruncakova V. - Blinkova A.: 1

25.09.2023 10:15,
pic

Úvodní kolo turnaje v čínském Ning-pu (WTA 250) proti sobě svede Viktórii Hrunčákovou (128. místo na žebříčku) a Annu Blinkovovou (40.). Prvně jmenovaná kvalifikantka bude mít jedinečnou možnost získat cenný skalp nasazené čtyřky.

Hrunčáková, jež si v novém vydání světového pořadí polepší na 113. pozici, má za sebou čtvrtfinálovou účast na podniku v Kantonu. Hlavní soutěž si zahraje rovněž v Ning-pu, kde proti dvěma domácím soupeřkám neztratila v kvalifikaci ani set. Příjemně se tak adaptovala na podmínky i povrch, z čehož bude moci Slovenka těžit i v duelu proti turnajové čtyřce.

Blinkovová je na tom totiž přesně opačně. Pětadvacetileté Rusce zoufale schází herní praxe. Poslední vítězství zaznamenala zkraje srpna. Od té doby posbírala čtyři porážky v řadě. Poté, co v prvním kole US Open senzačně nestačila na Britku Burrageovou, se na kurtech již více než tři týdny nepředstavila.

💰 Na co vsadit:

Bývalá 43. singlistka žebříčku Hrunčáková (za svobodna Kužmová) se pomalu drápe zpátky do elitní stovky. V souboji s trápící se Blinkovovou může těžit nejen z podstatně větší rozehranosti, ale i vzájemné bilance. Rodačka z Košic totiž Rusku v obou předchozích případech porazila. Proč by se to za stávajících okolností tedy nemohlo povést i teď? Šance Kužmové jsou vyšší, než napovídá kurz. Tip na její vítězství rozhodně stojí za zkoušku.

👇 Doporučení: 

6/10

Nenalezeny žádné položky!